TARTU KARLOVA KOOL
EST

Karlova 2.-3. klassi tüdrukud ja poisid said saalihokiturniiril I ja II koha

Kolmapäeval, 16.oktoobril toimusid Tartu linna ja maakonna koolidevahelised saalihokivõistlused. Karlova kool oli esindatud 2.-3. klassi poiste ja tüdrukute ning 6.-7. klassi poiste võistkondadega.

Väga hästi läks 2.-3. klassi tüdrukutel, kes võitsid esikoha. Võistkonda kuulusid Ruth Reinsoo 3.a klassist, Emma Marii Lehtoja 3.b klassist ja Keidy Mirelle Kiho, Liisbeth Sander, Eliise Sisask ning Loore Lehemets 3.c klassist.

Tubli teise koha saavutas 2.-3. klassi poiste võistkond, kuhu kuulusid Kaspar Sorge 3.a klassist, Pärtel Gross ja Kaspar Valge 3.b klassist ning Rudy Prants, Ekke Halgma ja Klaus Hõlpus 3.c klassist.

6.-7. klassi poisid enda alagrupist seekord edasi ei saanud. Võistkonda kuulusid Mattis Mikael Tannik (6.a), Hans Kristjan Allabert, Karl Pärn (6.b), Joosep Kalmus (7.a) ja Franz Steven Saarm (7.c).

Õpilasi võistlustel juhendanud kehalise kasvatuse õpetaja Raido Rebane võttis turniiril osalemise kokku järgmiselt: "Üritame osaleda õpilastega võimalikult paljudel võistlustel, et neile erinevaid kogemusi anda. Mõnikord oleme edukad, teinekord mitte. Kusjuures sel õppeaastal oli see kõikidele meie kooli õpilastele esimene kord, kui nad saalihoki kepi kätte võtsid, sest oleme peaaegu kõik tunnid siiamaani teinud õues. Mängudeski oli seda näha, et iga kohtumisega läksid õpilased julgemaks ja enesekindlamaks. Minule valmistas mängu tulemustest rohkemgi head meelt see, et õpilased kuulasid platsi kõrvalt antavaid õpetussõnu tähelepanelikult ning üritasid selle järgi ka väljakul tegutseda - selliseid noori on alati meeldiv juhendada."

Raido Rebane, kehalise kasvatuse õpetaja
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt