TARTU KARLOVA KOOL
EST

Elva Kultuurikeskuses kõlasid Karlova laste hääled

2. novembril Elva Kultuurikeskuses toimunud noorte lauljate konkursil „Looduslaul 2019” esinesid edukalt Karlova Kooli lauljad.

Emily Mäesepa (VI a) esituses kõlanud V. Ignatjevi laul  „Valged pilved” tõi talle 11-12-aastaste vanusegrupis esikoha. Muide, Emily on sellel konkursil võitnud esikoha juba kolmel korral!

15-16-aastaste vanusegrupis sai Maria Tihhanovski (IX a) 2. koha. Mõlema noore juhendajaks on meie kooli soololaulu õpetaja Tiia Puhvel ning kontsertmeistriks Marika Lang.

13-14-aastaste vanusegrupis pälvis 2. preemia VII c klassi õpilane Marian Pärn (juhendaja Ingrid Otti laulustuudiost Fa-diees).

Karlova Koolist osalesid konkursil veel IV a klassi õpilased Annabret Albert ja Marie Johanna Piirimees ning V b õpilane Merlyn Mosin.

Seekord näitasid oma vokaalset võimekust viies erinevas vanuserühmas 83 lauljat Tartust ja Tartumaalt. Osavõtjaid oli aga ka piiri tagant – meie kooli vilistlane Annika Lumi (Põder) tõi konkursile oma laululapsed Soomest.

Lauljaid hindasid muusik Risto Lehiste, helilooja ja EMTA õppejõud Risto Matson ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi muusikaõpetaja Meeli Rammul.

Karlova lauljad esinesid väga hästi, kuigi kõik auhinnalistele kohtadele ei jõudnud. Tähtis on, et igaüks jäi oma esitusega rahule ja suutis publikulegi rõõmsaid muusikalisi hetki pakkuda.

 

TKK soololaulu õpetaja Tiia Puhvel
Foto: Marika Lang


 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt