TARTU KARLOVA KOOL
EST

Huviringid alustavad hooaega

Alanud õppeaasta toob kaasa põnevaid huviringe, millest meie kooli õpilased saavad osa võtta. Huviringide kavas on mitmeid muudatusi ja kahjuks mõni ring enam koolis ei toimeta. Samas öeldakse, et loodus tühja kohta ei salli ja seega on asemele tulnud uued ja veelgi põnevamad huviringid. Nii alustab täiesti uue ringina sel õppeaastal tööd neli erinevat huviringi. Väiksematele huvilistele lemmikloomasõprade ring, liikumisring ja toidukool. Lemmikloomasõprade ringis tutvutakse erinevate loomadega, nende hooldamisega ja võimalusel käiakse väljasõitudel. Liikumisringis on tähtsal kohal liikumine ning kõik käib läbi mängulise tegevuse, toidukool viib meid aga põnevasse toidumaailma, kus õpitakse tundma, millest meie toit koosneb ja valmistatakse lihtsamaid toite.

Suurematele õpilastele on kavas draamaring, milles keskendutakse lavalisele esinemisele, kõnele, kuid oluliseks saab osaliste enda arvamus meie ümber toimuvas, mis lavastusse põimitakse.

Lisaks neile jätkavad tööd järgmised ringid: bändiring, filmiring, fotoring, käsitööring, rahvatants, üldklasside mudilaskoor, keraamika, näitering, improring.

Peale nende saab koolis osa võtta ka tasuliste huviringide tööst nagu Minu Tantsukool, malering, väikesed loodusteadlased, soenguring jpt!


Romet Piller, huvijuht

 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt