TARTU KARLOVA KOOL
EST

Edukas laulunädalavahetus Pärnus konkursil „Golden Rose“ 2020

Järjekordne ilus sügisene nädalavahetus, mil Pärnus toimus konkurss "Golden Rose",  pakkus palju rõõmu. Konkurss-festivali eesmärgiks on tutvustada nii Eesti kui ka teiste maade erinevate heliloojate muusikat, anda noortele ja lastele võimalust esineda suurtel lavadel ja sõlmida sõprussidemeid erinevate maade lauljate vahel.

Selleaastane võistlus toimus lühendatud programmiga, kuna eriolukord seadis piirid. Iga solist esitas ühe laulu vabalt valitud žanris. Lauljaid hindas 4-liikmeline žürii. Festival lõppes piduliku galakontserdiga.

Žürii hindas Karlova kooli 7.a klassi õpilase Emily Mäesepa esitust oma kategoorias I koha vääriliseks. Lisaks soololaulu kategooriale osales Emily koos oma hea sõbra ja endise koolikaaslase Maarja-Liis Nurjaga ka duettide kategoorias. Seal tuli rinda pista kuni 15-aastaste esinejatega. Suur on heameel, et ka selles kategoorias tuli I koht Tartusse tüdrukutega kaasa.

Emily juhendajaks oli sel korral Ele Millistfer E-STuudio koori- ja tantsukoolist.

Suured tänud ka Karlova kooli soololauluõpetaja Tiia Puhvelile ning klaverisaatja Marika Langile, kes on alati suureks toeks ning kelle julgustav kaasaelamine tuleb kaasa erinevatele lauluvõistlustele.

Aitäh, armsad õpetajad!


Marge Saarna, lapsevanem
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt