TARTU KARLOVA KOOL
EST

Meie õpilased osalesid toredas noortemuusikalis

Laulustuudio Fa-Diees on loonud vahva noortemuusikali "Tagasivaatamisaken", milles osalevad ka Karlova kooli õpilased Lee Holm ja Keissi Päevalill ning ka mõned meie kooli vilistlased.

"Tagasivaatamisaken" on muusikal, kus laulustuudio ja ansambli Efektiiv noored viivad vaataja aastatetagusesse väikelinna, kus muusika- ja tantsukooli õpilased käivad koolis, peavad pidu, armuvad - elavad noore inimese elu ajal, mil puudus mobiil ja internet. Silmapaistvaks teebki muusikali see, et teismeealised laulavad seal ligi 30 muusikapala, mis olid tuntud 1970.-1980. aastatel. Muusikal on mõeldud igas vanuses publikule: vanem generatsioon saab kindlasti oma noorusaega meenutada ning nooremal põlvkonnal on võimalik kaasa elada teismelistele esinejatele. Kahel esimesel etendusel, mis toimusid Eesti Rahva Muuseumis, oli näha, et laval toimunu köitis ja pani kaasa elama nii pisikesi lapsi kui ka vanavanemaid.

Etenduses osalenud Lee ja Keissi ütlesid, et kogemus oli imetlusväärne ning tänu sellele said nad rohkem teada Eesti 70-80ndate aastate muusikast ning ka eluolust. See kogemus õpetas neile, et tuleb osata väärtustada ja hoida seda, mis sul on ning anda alati endast kõik.

Lavastust on võimalik veel näha 25. novembril Tallinnas Vene Kultuurikeskuses. Kui kõik läheb plaanitult, jõuab muusikal "Tagasivaatamisaken"  uuel aastal erinevatele lavadele üle Eesti.


Mia Markus, 9.b klassi õpilane
Foto: Annely Sutt
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt