TARTU KARLOVA KOOL
EST

Looduslaulud tõid sügisesse erksaid värve

Pühapäeval, 1. novembril toimus Elva Kultuurikeskuses laste ja noorte laulukonkurss Elva Looduslaul 2020, seekord juba 15. korda. Nii et oli põhjust väikeseks juubelikski. Võisteldi kuues vanusegrupis: alates 7-8-aastastest kuni 17-19-aastaste lauljateni.

Karlova laululapsi osales neljas nooremas vanusegrupis. Meie õpilastest olid võistlemas Loviise Mäesalu, Eliisa Suburg, Hanna Hänilane, Merlyn Mosin. 13-14-aastaste vanusegrupis oli meie kooli lauljaid lausa neli: Ketriin Luht, Marian Pärn, Marie Johanna Piirimees ning Emily Mäesepp.

Edukaim oli 7-8-aastaste vanusegrupis võistelnud Loviise Mäesalu (Külliki Lauluaed), kes sai II koha. Kõik teisedki meie noored solistid andsid endast parima. Konkurss paneb end kokku võtma, rohkem harjutama ning pingutama ja igaüks on nüüd uue kogemuse võrra rikkam.

Lisaks Tartu ja Tartumaa lauljatele osales teist aastat ka lauljaid Soomest Helsingis tegutsevast eesti laste laulustuudiost, keda juhendab meie kooli vilistlane Annika Põder-Lumi. Tore, et ka välismaal elavad eesti juurtega lapsed armastavad laulda emakeeles ning osalevad meie muusikalistes ettevõtmistes.

Oli emotsioone tulvil pühapäev ning hinge kosutav oli kuulata nii palju kauneid eesti autorite kirjutatud looduslaule.

Karlova kooli koorikooli soololaulu õpetaja Tiia Puhvel
Foto: Terje Mäesalu
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt