TARTU KARLOVA KOOL
EST

Õpilasesinduse uued juhid on selgunud

Õppeaasta lõpus viisime läbi õpilasesinduse juhi valimised uuel moel. Esiteks oli uus see, et valimised viidi läbi kevadel, ja teiseks see, et oma hääle said anda kõik 5.-9. klasside õpilased.

Valimiste uue süsteemi väljatöötamise peamiseks põhjuseks oli laiendada õpilasesinduse osatähtsust ja olulisust õpilaste seas. Soovisime ka, et kandideerijad mõtleksid enda kandideerimise senisest enam läbi ning saaksid valmistuda seeläbi sisukamalt uueks õppeaastaks.

Presidendiks kandideeris neli tublit õpilasesinduse liiget: Juhan Pae, Kaupo Piir, Celena Päike ja Mia Trink, kellest õpilased valisid edasipääsejateks Juhan Pae ja Kaupo Piiri. Õpilasesinduse koosolekul valiti presidendiks Juhan Pae. Esimesed emotsioonid võidu järel olid ülevoolavad. Juhan ütles, et on sõnatu: “Poleks arvanud, et tuleb selline võit, eriti seetõttu, et kandideerisin viimasel minutil. Loodan järgmise aasta jooksul täide viia niipalju enda lubadustest, kui saan.”

Asepresidendi kohale oli üks kandidaat: Brittany Otti, kelle õpilasesinduse liikmed ka ametisse kinnitasid. Brittany kommenteeris enda võitu järgmiselt: “Olin hämmingus ja üllatunud, et sain asepresidendiks. Olen väga tänulik, et kõik motiveerisid mind asepresidendiks kandideerima. Kindlasti üritan kõiki üritusi täide viia ja teha võimalikult palju.”

Soovime uuele õpilasesinduse juhtkonnale jõudu ja suuri tegusid ning täname eelmist presidenti Celena Päikest ja asepresidenti Elo Mai Leppa.

Romet Piller, huvijuht
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt