TARTU KARLOVA KOOL
EST

Kolmanda klassi tüdrukud said saalihokiturniiril kolmanda koha

Teisipäeval, 17. oktoobril ja kolmapäeval, 18. oktoobril toimusid Eesti Maaülikooli spordihoones Tartu linna koolidevahelised saalihokivõistlused, millest võttis osa viis Karlova kooli võistkonda.

Kõige edukamad olid 2.-3. klassi tüdrukud (fotol), kes tasavägisel turniiril saavutasid väga tubli kolmanda koha. Võistkonnas mängisid Arabella Amelia Leppik ja Maarja-Liis Nurja 3.a klassist, Laura Rebane 3.b klassist ning Liisa Jette Põdersoo ja Liisbet Sorge 3.c klassist.

4.-5. klassi poisid võitsid enda alagrupi ning pääsesid otse poolfinaali. Sealt edasi tuli kahjuks tunnistada vastaste paremust nii poolfinaalis kui ka kolmanda koha mängus ning saavutati neljas koht. Võistkonda kuulusid 5.a klassist Aldan Arthur Leppik ja Joosep Kalmus ning Franz Steven Saarm ja Mihkel Siirak 5.c klassist.

2.-3. klassi poisid jäid jagama 5.-6. kohta. Nemad mängisid koosseisus Villem Kann (3a), Henrik Nuka ja Hendrik Soome (mõlemad 3.b) ning Taisto Teivil Kängsepp ja Tom Tristan Roon 3.c klassist.

6.-7. klassi poisid alagrupist kahjuks edasi ei pääsenud. Võistkonna koosseis: Martin Albert ja Ott Markus Viltrop (6.a), Jan Justin Paju (6.c), Heiki Peterkopf  (7.a) ja Tannar Maasing (7.c)

8.-9. klasside poiste võistkond sai alagrupist edasi, kuid veerandfinaalis tuli karistusvisete järel tunnistada vastase paremust. Võistkonda kuulusid Joonatan Ristmäe ja Christofer Kalda 9.a klassist ning Gabriel Merits, Reio Puistaja ja Mihkel Paloots 9.b klassist.

„Kõik õpilased olid väga tublid, pingutasid ja rabelesid, nagu jaksasid. Hea kogemuse said nad kõik ning pärast mänge olid õpilased rõõmsad, et said koos koolikaaslastega osaleda järjekordsetel võistlustel. Võistluste jaoks me saalihokit eraldi ei harjutanud, õues tegelesime rohkerm teiste spordialadega,“ rääkis võistlustel õpilasi juhendanud kehalise kasvatuse õpetaja Raido Rebane.

„Tüdrukute üle on eriti hea meel, sest emotsiooni oli nende mängus kõige enam ning ka mängurõõmu tundus neil kõige rohkem olevat,“ lisas Raido.