TARTU KARLOVA KOOL
EST

Karlova kolmandate klasside tüdrukud võitsid saalihokiturniiri!

16. ja 17. oktoobril toimusid EMÜ spordihoones Tartu linna koolidevahelised saalihokivõistlused. Karlova kool oli esindatud kaheksas vanuseklassis (2.-3. klasside poisid ja tüdrukud; 4.-5. klasside poisid ja tüdrukud; 6.-7. klasside poisid ja tüdrukud ning 8.-9. klasside poisid ja tüdrukud).

Kõige edukam oli 2.-3. klasside tüdrukute võistkond, kes tuli enda vanuseklassis Tartu linna meistriks saalihokis. Võistkonda kuulusid 3.b klassist Laura Vares, Triinu Õun, Emma Kaldoja ja Berit Maleva ning 3.c klassist Annabel Silm ja Eliise Kaseväli.

Teise koha karika tõi samalt turniirilt ära 4.-5. klasside tüdrukute võistkond, kuhu kuulusid 4.c klassist Liisbet Sorge, Hanna Jõgi, 5.a klassist Emily Mäesepp, Marie Irene Kanarik ning 5.b klassist Marii Elis Jürisoo ja Lee Holm.

2.-3. klasside poisid jäid jagama 5.-6. kohta. Selles vanusegrupis esindasid kooli 2.a klassist Kaspar Sorge, 3.a klassist Juhan Mahla ja Erik Mäesepp, 3.b klassist Ron Kregor Kadak, 3.c klassist Patrick Selter ja 3.d klassist Rasmus Reinomägi.

4.-5. klasside poisid said küll alagrupist edasi, aga veerandfinaalis tuli vastastele alla vanduda ning nii jäädigi jagama 5.-6. kohta. Võistkonda kuulusid Priit Marten Pähnapuu 5.a klassist ning Hans Kristjan Allaberg, Kren Saimon Kadak, Mattias Lang ja Karl Pärn 5.b klassist.

6.-7. klasside tüdrukud jäid jagama 5.-6. kohta. Selles võistkonnas mängisid Mariel Haaviste, Kristel Maasik ja Karin Pärtelpoeg 6.a klassist, Mia Kaasik 6.b klassist ning Agnes-Lisette Meier, Laura Saaremõts ja Henryette Lepp 7.c klassist.

6.-7. klasside poiste võistkond jäi jagama 10.-12. kohta. Selles vanuserühmas esindasid kooli 6.a klassist Joosep Kalmus, 6.c klassist Franz Steven Saarm, 7.a klassist Herbert Hugo Prank ja Ott Markus Viltrop ning 7.c klassist Jan Justin Paju ja Bruno Reinsoo.

8.-9. klassde tüdrukud alagrupist edasi ei saanud ja jäid jagama 5.-8. kohta. Võistkonda kuulusid Liisa-Lotta Jürgenson, Victoria Albert, Annabel Philips, Liise Soome, Hele-Mai Viltrop, Diana Saaliste ja Meribel Maask, kõik 9.a klassist.

8.-9. klasside poiste vanusegrupis oli kõige rohkem osalejaid. Tugeval turniiril ei õnnestunud meil kahjuks alagrupist edasi saada ning jagama jäädi 13.-16. kohta. Võistkonnas mängisid Heiki Peterkopf 8.a klassist, Tannar Maasing 8.c klassist, Taavi Terasmaa ja Karl Markus Kiik 9.b klassist ja Andre Ivanov 9.c klassist.

Õpilastega olid võistlustel kaasas kehalise kasvatuse õpetajad Ann, Heiki ja Raido. Kõik nad olid ühel meelel, et lapsed olid väga tublid. Arvestades, et hokitrennis käivaid lapsi meil mängimas ei olnud, olid tulemused suurepärased. Nii mõnigi õpilane oli saalihoki võistlustel esmakordselt ning nende puhul oli näha, et iga mänguga mindi osavamaks ja julgemaks.