TARTU KARLOVA KOOL
EST

Karlova Kooli jõululaat

15. detsembril toimus Karlova koolis jõululaat, kus oli nii noorematel kui ka vanematel õpilastel võimalus panna proovile oma müügioskused. Kõik klassid olid ise midagi müügiks teinud või ette valmistanud mõne huvitava töötoa. Rahvarohkel laadal osalesid ka lapsevanemad, vanematekogu, vilistlased ja külalised väljastpoolt kooli.


Töötubades oli võimalik teha endale näpunukke või lima ning toimus ka Fortnite arvutimängu turniir, kus õpilased said omavahel mõõtu võtta. Müügilaudadelt oli igaühel võimalus endale midagi meelepärast leida. Õpilased olid ise teinud seepe, küünlaid, külmkapimagneteid, kalendreid, helkureid, käepaelu jne.

Laada ajal toimusid aulas ka luuleminutid, kus soovijatel oli võimalus kuulata kaunist luulet ja laadamelust puhata.

Teisel korrusel toimetasid hoogsalt õpilasesinduse, heategevuse ja vanematekogu kohvik. Suu sai magusaks heategevuskohvikus pakutavate erinevate kookide ja maiustustega. Õpilasesinduse kohvikus oli võimalus end kostitada salatiga ja vanemate kohvikus sai kõhu täis maitsva pudruga. Lisaks toitudele oli võimalik kustutada janu maitseveega või nautida teed ning kohvi. Eelnevalt oli kokku lepitud, et vanematekogu ja  heategevuskohviku tulu läheb Liikuma Kutsuva Kooli vahendite soetamise toetuseks ja selleks valmistas iga klass müügiks midagi maitsvat. Kokku koguti 835 eurot.

Laada lõpus esines aulas meie koolibänd Kurjad Kotkad, kelle lõbusate lugude saatel keerutati jalga. Sellega pandi laadale meeldejääv ja tore punkt. Nii õpilastel, õpetajatel, lapsevanematel kui ka külalistel oli laadal tore ja kõik naudivad seda kaunist jõuluaega täiel rinnal.

Kooli juhtkond tänab õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid ja külalisi jõululaadaks tehtud ettevalmistuste ja laada õnnestumisele kaasaaitamise eest!


Hele-Mai Viltrop, 9.a klassi õpilane
Foto: Ako Rääbis
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt