TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Naitus
Aula
Kassiaabits
Joonistused
Talv
Lumememm

Superlahe nädalalõpp oli!

Reedel, 15. veebruaril toimus meil koolis rahvatantsulaager. Pidime alustama aulas kell 18:00, aga lapsed olid kohal juba palju varem, sest nad olid nii elevil. Eelmise aasta laagrist oli ju palju toredaid meenutusi ja ootasime põnevusega, mis seekord juhtuma hakkab.

Kõigepealt õppisime ära uue tantsu ”Mängulust”. See on nii lahe tants! Kui te Vanemuisesse kooli kevadkontserdile tulete, siis näete ise.

Meie 3. klasside rahvatantsurühm esineb ka maikuus Tartu Ülikooli staadionil toimuval tantsupeokesel. Seepärast kordasime selleks peoks õpitud tantse “Päikesejänkud” ja “Vandersellid”. Trenn tehtud, saime võimlas palli mängida. Seejärel läksime oma klassi filmi vaatama. Klass oli popkorni ja küpsise lõhna täis.

Hiljem liikusime taskulampidega pimedas koolimajas ringi ja see oli väga lahe! Natuke hirmutav oli ka, kui poisid ehmatama kippusid. Olime keskööni üleval, magama läksime aga matisaali. Imelik, et enamik lapsi ärkas laupäeval pool seitse hommikul. Õpetaja Merike võttis mõned lapsed kaasa käsitööklassi pannkooke küpsetama. Kuna meil oli ka sünnipäevalaps Grete, siis laulsime talle kõik koos sünnipäevalaulu. Seejärel sõime pannkooke moosiga ning vaatasime multifilmi “Maša ja Karu.” Kui nõud pestud, läksime jälle trenni tegema. Õpetaja arvates tulid meil laupäevahommikused tantsud palju paremini välja. Saime veel natuke palli mängida ja siis oligi aeg asjad kokku pakkida ja koju minna.

 Kõik tantsulapsed arvasid, et oli väga tore laager!

 

Ann Mandra, 3.b õpilane

Foto: Merike Heeringson, 3. klasside rahvatantsuõpetaja

Teated

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt