TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

1.c klassi kevadine klassiõhtu 5.a eestvõtmisel

3. mail toimus 1.c klassil klassiõhtu. Ürituse valmistasid ette ja korraldasid 5.a klassi üheksa ettevõtlikku tüdrukut. Korraldusmeeskonna eestvedajaks oli  Marie Johanna Piirimees, kes tegi seda täie pühendumisega.

Peale 5. klassi tervituslaulu ja 1. klassi tüdrukute iluvõimlemiskava jagunes klass kolmeks rühmaks. Kõik rühmad said osaleda kolmes õpitoas, mis olid täis mitmekesist tegevust. Üks õpituba oli seotud kunstiga. Tegevused said alguse vahva kommijahiga. Lapsed meisterdasid loomi, mille hulgast valisid oma lemmikud. Nad mõtlesid koos välja lühinäidendid, mida esitades kasutasid meisterdatud tegelasi. Teises õpitoas said lapsed pead murda. Kahooti mängides sai nii nuputada kui ka koostööd teha. Kõik küsimused olid seotud meie kooliga. Aardejahiski pandi pead tööle. Kolmas õpituba oli seotud spordiga. Lapsed said oskuslikul juhendamisel mängida sportlikke mänge ja osaleda teatevõistlustel. Parimatele jagati ka tunnustust, aga kõige tähtsam oli siiski osavõtt.

Tore oli see, et klassiõhtu lõpus said lapsed kõik koos veel võimlas mängida. Klassiõhtul vääris imetlust 5. klassi tüdrukute oskus väiksemate lastega suhelda, neid julgustada ja kaasa haarata.


Killu Teras, 1.c klassijuhataja
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt