TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Tere
Naitus
Pallid
Aula
1-sept-3

Kohvikutepäeva muljed

Meie kool on kogukonnakool ja kui  Karlova Seltsi kutsus meid Karlova päevadest osa võtma, olime meeleldi nõus. Otsustasime osaleda kohvikutepäeval.

Üleskutse sai tehtud eelkõige õpetajatele. Leppisime kokku, et igaüks, kes soovib, saab valmistada meie kohvikusse midagi head ja suupärast. Oma panuse andis ka Tartu Karlova Kooli õpilasesindus: hakkajad noored valmistasid nii toitu kui ka osalesid jõudumööda kohviku ettevalmistustöödes.
 
Oluline osa, mida oma kooli poolt kogukonnale saame pakkuda, on loomulikult meie õpilaste  muusika ja nii esinesidki Karlova Kooli Kohvikus erinevate klasside lauluansamblid. Lauljad ja muusikaõpetajad lõid väga toreda õhustiku, kaasa aitas ka suurepärane ilm, mis oli nagu tellitud!

Kohvikutepäeval ilmnes veelgi toredaid ja meeldivaid üllatusi. Nimelt oli tublisid õpilasi, kes ennast ise appi pakkusid, abi saime ka meie kooli vilistlastelt ja lastevanematelt, mis oli väga südantsoojendav!

Meie pop-up-kohvik kestis vaid kolm tundi, kuid need tunnid möödusid kiiresti ja rahvarohkelt. Maitsta sai õpetajate pika päeva turgutavat suppi, õpilasesinduse makaronisalatit ja paljusid erinevaid magusaid kooke ja suupisteid. Noortele ostjatele läks väga hästi kaubaks popcorn. Kohapeal tehti ka limonaadi ja loomulikult pakuti kohvi. Õpilasesinduse noored olid kohviku lõppedes väsinud, kuid positiivselt meelestatud. Ühiselt arvati, et sellisest üritusest võiks saada traditsioon.

Kooli eripedagoog Riin Veskioja ütles päeva lõpus: "Kohvik meeldis väga ja meeldis müüa! Popcorn tekitas suure saba; kogu melu meeldis!”
Külastaja ja Karlova kooli 4.c klassi õpilane Sandra Sisask kiitis ka: “Kõik nägi ahvatlev välja! Oli palju inimesi ja toit oli hea.”
Meie 1.a klassi õpilane Roland Saare lisas:  "Palju valikuid oli, see oli päris äge! Tahtsin veel ja veel osta, aga rohkem ei jõudnud. Laulud ja esinemine oli äge!”

Kokkuvõttes saab tõdeda: Karlova kooli kohvikutepäev oli tore nii müüjatele kui ka külastajatele!


Angela Sööt, huvijuht

Teated

okt
01
okt
05
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt