TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Viies klass käis seikluspargis kevadist kingitust realiseerimas

Kohe spordinädala alguses käis 5.b klass Tartu Seikluspargis, et realiseerida eelmise õppeaasta lõpus toimunud lastekaitsepäeva orienteerimismängu võit ehk tervele klassile ette nähtud spordipargi tasuta külastus.
Enne rajale asumist viis meie kooli vilistlane Ragnar Kekkonen läbi kohustusliku lühikursuse, jagas kätte varustuse ning kontrollis üle, et kõigil oleksid rihmad korralikult kinnitatud.
Esimene rada oli kõige lihtsam, seal said õpilased selgeks varustuse kasutamise. Järgmised rajad nõudsid juba rohkem julgust ja vastupidavust.
Kõige vapramad tegid läbi ka kolmanda ja neljanda raja, mis nõudsid rohkem füüsilist pingutust ja julgust. „Seikluspargis oli hirmus ja õudne,“ kommenteeris radade raskust Markos. Need, kes enam turnida ei soovinud, läksid koos ühe kaasas olnud isaga jalgpalli mängima.
Pargis oli ka kaks paralleelselt asetsevat 300 meetri pikkust trossi oru ülemisest servast pargi teise otsa. Seikluspäeva lõpus said soovijad teha õhusõidu, laskudes koos sõbraga kõrvuti ühest pargi otsast teise.
Pikk õhusõit oli enamiku arvates kõige lahedam asi kogu seikluspargis. „Mulle meeldisid kõik asjad, eriti trossisõidud,“ ütles Mia. „Oli põnev ja natuke raske ka. Minu lemmik oli pikk õhusõit,“ nõustus eelkõnelejaga Esme.
Klassiga olid kaasas ka eelmine klassiõpetaja Merike Heeringson ja inglise keele õpetaja Merit Harju, kes puude latvades ronivaid lapsi raja all jälgisid ja julgustasid. Eelmise klassijuhataja kaasatulek meeldis lastele eriti. „Mulle meeldis, et me saime just seiklusparki, ja see, et õpetaja Merike tuli ka,“ lausus Rasmus.
„Seikluspargis oli väga äge. Mulle meeldisid õhusõidud ja rajad. Vahepeal oli hirmus ka, aga tegin lõpuni,“ võttia vahva ürituse kokku Robin.
Kerli Viidebaum, 5.b klassijuhataja
Autori foto

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt