TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Aula
Kassiaabits
tulbid
pildid

Õpilase kõne Tartu Karlova Koolile

Kallid õpetajad, õpilased ja sõbrad! 

Mul on au õppida ja olla teie keskel, kes te olete nii toredad, mõistvad ja abivalmid inimesed. Eelkõige soovin tänada oma õpetaja Merle Aluperet, kes on mind õpetanud algusest siiani ja loodan, et veel edasigi. Veel tahan tänada oma klassikaaslasi, kes on nii toredad ja lahked terve minu ja nende koolitee. Meie kool on nii vana ja auväärne. Sel aastal saab meie kool 145 aastat vanaks ja kogu aasta on juubelipidustusi täis.

Kui me soovime, et meil oleks siin hästi mõnus ja hea olla, siis peame hoidma kõiki kooliruume ja kogu kooli õueala. Aga sama hästi, kui hoiame me kooli, peame hoidma ka Karlova linnaosa, et seal oleks samuti hea olla ja liigelda. Eriti meeldib mulle siin, et kõik märkavad ja aitavad üksteist. Ja see, et siin saab pöörduda iga õpetaja poole. Näiteks mulle meeldib, et siin on tantsutund, mida mujal pole. Mulle meeldib, et siin on olemas kantselei, kust saab küsida, ega pole leitud nende asju, mis on juba pikemat aega kadunud. Samas meeldib mulle, et meie hea robootikaõpetaja Ako Rääbis teeb lahedaid fotoringe ja fotokonkursse. Ragne Lind aga annab muusikatunde ja mudilaskoore, kus saavad käia 1.–4. klassi õpilased. Samas on meil ka head õpetajad, kes võivad olla küll kurjad, aga soovivad ainult head ja tarkust. Ja hea on see, et keegi meist ei kiusa, ma usun, et sinna on kaasa aidanud meie KiVa kool ja KiVa tunnid. Minu arust ongi nii kõige parem olla ja õppida.

Ühesõnaga on meie koolis väga mõnus ja tore õppida. Kui kõik jääbki nii, siis on järgmistel õpilastel ka siin hea edasi õppida. Kui oleme hoolivad ja head, siis jääb maailm heaks ja lahkeks. Elagu Tartu Karlova Kool ja Karlova linnaosa!

MA ARMASTAN MEIE VÄIKEST KARLOVAT!

Eva-Lotta Elmet, 4.c
Foto: Angela Sööt
Fotol kevadlilled, mis on koolipere ühine sünnipäevakingitus koolile.

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt