TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Fotonäitus "Talv"

Talvise naistepäeva puhul avasime kooli galeriis ja veebis õpetaja Kerli Viidebaumi fotonäituse "Talv". Kerli Viidebaumil tekkis suurem huvi fotograafia vastu eelmise aasta juunis ja samal ajal soetas ta endale ka kaamera. "Reisimine oli raskendatud ja hakkasin kodu ümbruses uusi kohti avastama," selgitas Kerli uue hobi tekkepõhjuseid.

Kaunid ja detailirohked pildid on jäänud paljudele kolleegidele silma Facebooki vahendusel ja seetõttu tekkiski idee fotodest näitus korraldada. Kuna paljud viimasel ajal tehtud fotodest kajastavad meie imelist talve, siis saigi see fotonäituse fookuseks võetud.

Kerlile on inspiratsiooniallikaks olnud paljud loodusfotograafid, näiteks Ingmar Muusikus, Remo Savisaar, Sven Zacek ja paljud teised. Teadmiste kinnistamiseks käib Kerli ka kooli fotoringis ja loeb vastavat kirjandust.

Nagu näitusel näha, siis väga palju pildistab Kerli Viidebaum loodust. "Kõige rohkem meeldib mulle kaameraga looduses käia, enamasti püüan pildile saada linde. Mõned korrad olen ka loomi pildistanud, näiteks oravaid. Suudan juba hääle järgi mõne liigi tuvastada, keda varem ei olnud kohanud. Suvel ja sügisel käisin jäälinnu "jahil" ja nägin esmakordselt üsna lähedalt kakku. Loodan, et põnevaid kohtumisi jätkub ka sellesse aastasse."

Ilusaid pilte jääme ka meie ootama ja loodame teiste aastaaegade kohta samuti näitused avada.

Näitust saab virtuaalselt vaadata siin.


Romet Piller, huvijuht
Foto: Kerli Viidebaum

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt