TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Lapsed kohtusid kirjanik Indrek Koffiga

Ühel ilusal kevadisel teisipäeval käisid Karlova kooli 1.c, 2.b ja 2.c klass Tartu Linnaraamatukogus kohtumas kirjanik Indrek Koffiga. Et sündmus oleks pidulikum, siis puhus kirjanik alustuseks ja lõpetuseks ühte imelikku pilli, mis sarnanes kõige rohkem postipasunale. Pill sündis kohapeal ja pandi kokku voolikust, lehtrist ja huulikust.

Pärast uhket algust luges kirjanik ette katkendeid oma põnevatest raamatutest ja lapsed said küsida küsimusi. Indrek Koff vastas, et ta räägib viit keelt, tal oli väga tore vanaisa ja luuletusi meeldib talle kirjutada kõndides. Lihtsalt jalutad, vaatad ringi ja otsid põnevaid riime.

Kirjanikult sai ka tema raamatutesse autogrammi küsida ja sinna juurde kirjutas ta igale lapsele tema nime ja väikese pühenduse.

Kooli tagasi jõudes palus 1. klassi õpetaja, et lapsed ootaksid teda õpetajate toa juures. Esmapilgul ei olnud kohtumispaigas kedagi ja õpetaja imestas, et kuhu lapsed said? Tegelikult istusid nad natuke eemal põrandal ja uurisid ning lugesid raamatuid. Eriti põnevad tundusid „Kui ma oleksin vanaisa“, „Kui ma oleksin vanaema“ ja Aasta Rosina auhinna saanud „Kuhu lapsed said?“.


Pille Kattel, 1.c klassijuhataja
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt