TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Karlova solistid laulsid isadepäeva kontserdil

Tartu Karlova Kooli koorikooli solistid Henrik Tamm, Triinu Halgma, Rebecca Kodusaar ning Karl-Markus Kaiv esinesid laupäeval, 12. novembril Tartu ülikooli aulas isadepäeva kontserdil.

Henrik Tamm laulis Leporello aaria Mozarti ooperist „Don Giovanni”, duett Triinu Halgma ja Rebecca Kodusaar esitas Alo Ritsingu laulu „Karikakar”. Publiku kõige soojema aplausi teenis aga Karl-Markus Kaivi esitatud Bixio „Parlami d’amore, Mariu”. Soliste juhendas allakirjutanu, klaveril saatis Marika Lang.

Kontserdi korraldajaks ning põhiesinejaks oli puhkpilliorkester Tartu, mida dirigeeris Margus Kasemaa. Tema kutsuski meie soliste kontserdi instrumentaalsele poolele vokaalset vaheldust pakkuma.

Orkestri kavas oli mitmeid ulatuslikke teoseid, näiteks G. Rossini „Marss”, C. Grundmani „Iiri rapsoodia” ja popurrii A. Lloyd Webberi muusikalist „Ooperifantoom”. Kontserdi lõpetas orkester Raimond Kulli marsiga „Kodumaa”, mis on kõlanud kõikidel laulupidudel. 

Rohkearvuline publik ei olnud orkestri ja solistide esinemisele kaasa elades emotsioonide ja aplausiga kitsi. Igatahes läks isadepäeva kontsert publikule hinge!

Tiia Puhvel
Foto: Marika Lang

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt