TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Kaks üheksandat klassi avasid lõpureiside hooaja

Meie kooli 9.a ja 9.c klassi õpilased nautisid koos oma klassijuhatajatega 3.-5. maini viimast ühist klassireisi, mis viis välja otse Leedu pealinna Vilniusesse. 

Esimesel päeval nautisime päikeselist bussisõitu ja kui juba Vilniuses olime, siis tutvusime kohe ka linna võludega. Saime võrrelda, kumma linna ülikool on ilusam, kas meie armas Tartu Ülikool või Vilniuse Ülikool. Kohe selgus tõsiasi, et ilu on ikka vaataja silmades. Samal päeval käisime ka Vilniuse sees asuvas teises riigis Užupises ning meil oli suur au selle riigi ametliku saadikuga kogu riigis viibimise aja jooksul koos olla. 

Järgmisel päeval alustasime Trakai lossi vallutamisega. Saime teada, et varem pole veel keegi seda lossi ära vallutanud. Meil ei õnnestunud see samuti. Pärast seda suundusime Vichy veeparki ja hiljem tuulutasime oma rahakotte kaubanduskeskuses, eriti kommipoes. 

Viimasel päeval käisime kohe hommikul vara seikluspargis „Uno park", kus ronisime, laskusime üle jõe ja hüppasime 18 m kõrguselt alla. Pärast sellist adrenaliinilaksu astusime bussi ja asusime koduteele.

„Oli väga hariv ja huvitav klassireis, mulle meeldisid väga seikluspark ja ülikool, samuti oli meil väga äge giid, kes tihti naja viskas. Aga adrenaliini pani voolama 18 m kõrgune hüpe," rääkis Rebecca Kodusaar 9.a klassist.

Eliise Hindoala, 9.a klass
Foto: Hanna Brett Hiiob, 9.a klass
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt