TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Viienda klassi õpilased kinkisid koolile kaks raamatut

Neljapäeval, 10. mail toimus festivali Prima Vista raames Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnas  3.-5. klassi õpilastele kirjanduslik otsimismäng „Peidus raamatukogu“.

Karlova kooli esindasid väga tublilt 5.c klassi kaheliikmelised võistkonnad. I koha said Karel Kask ja Franz Steven Saarm, 4. kohta jäid jagama Kristiina Jõks ja Mirtel Vanari, Merleen Musting ja Karoliina Jõks ning Kädi-Lii Laine ja Carola Erik.

Otsimismängu ajal pidid võistlejad külastama linnaraamatukogu kõigil neljal korrusel asuvaid osakondi ning töölehele kirjutama fotode alla just selle osakonna nime, kus foto on tehtud. Kokku tuli raamatukogus üles leida 21 erinevat kohta.

„Meie poisid olid kõige kiiremad ja nende vastused olid täiesti õiged. Meie vastasime ka õigesti, aga me ei leidnud kohti nii ruttu üles kui nemad,“ lausus Merleen Musting.

Kingiks saadud raamatud otsustasid võistlejad kinkida koolile, et siis saaksid neid raamatukogust laenutada ja lugeda lisaks neile endi ka kõik teised õpilased ja õpetajadki. Raamatukoguhoidja Katre Kutti võttis õpilaste kingituse rõõmuga vastu ning lubas kohe raamatud arvele võtta, et neid saaks välja laenutama hakata.

Külliki Kask, 5.c klassi eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Autori foto
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt