TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Naitus
Pallid
Aula
opetajad
Kassiaabits
Puud
Joonistused

Lemmikloomanädal

Oktoobri esimesel nädalal tähistati Karlova koolis lemmikloomanädalat, mille raames korraldas õpilasesindus stiilipäeva, kus soovijad võisid kooli tulla kostümeeritult. Koridorides märgati arvukalt ükssarvikuid, kasse, koeri ning teisi karvaseid ja sulelisi.

Esimese korruse seintele pandi välja õpetajate joonistatud pildid lemmikloomadest ning kõrvale nimekiri oma panuse andnud õpetajate nimedega. Huvilistel oli võimalik mõistatada, missuguse pildi keegi on joonistanud.

Neljapäeval, 4. oktoobril peeti traditsioonilist lemmikloomapäeva, mil tundidesse tõid põnevust õpilaste ja õpetajate kaasa võetud lemmikloomad. Sel päeval nägi koolimajas ringi liikudes nii koeri, kasse, hamstreid, jäneseid kui ka merisigasid. Huvi oli nii suur, et ei piirdutud vaid oma klassi loomade vaatamise ja paitamisega, vaid külastati loomi ka teistes klassides. Klassiruumide uksed olid kõigile huvilistele avatud ja seda kasutati meelsasti.

4. oktoobril oli lastel uudistamist ka kooliõuel, kuhu Põlvamaal asuva Kirsi Ponitalu perenaine oli toonud kaks poni. Põnev oli kuulata, kui perenaine rääkis ponide hooldusest ja kasvatamisest. Lastele valmistas rõõmu, et nad said ponisid silitada ja toita kaasa võetud porgandite ja õuntega.  

Lemmikloomanädal, mis sel aastal toimus juba kümnendat korda, tõi mõnusat vaheldust tavapärasesse kooliellu!


õpetajad Merike Heeringson ja Maris Künnarpuu


Foto: Merike Heeringson

 

Teated

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt