TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

1.c klassi esimene klassiõhtu

Reedel, 9. novembril toimus 1.c klassi esimene klassiõhtu. Nii said 1.c klassi lapsed peale koolipäeva lõppu öelda tavapärase nädalavahetussoovi asemel: „Näeme klassiõhtul!" Klassiõhtu viisid läbi 9.a klassi ettevõtlikud õpilased Diana Saaliste, Hele-Mai Viltrop ja Mihkel Mahla. Dianale ja Hele-Maile oli see vahva taaskohtumine 1.c-ga – kohtuti ju ka esimesel koolipäeval.

Klassiõhtu alguses said kõik endale pakkuda ühiselt kaetud laualt head ja paremat. Hele-Mai klaverimäng lõi mõnusa meeleolu. Seejärel elasime koos kaasa 1.c tüdrukute tantsukavadele. Järgmisena olid kavas sportlikud mängud võimlas, mis said kohe hea hoo sisse ja kujunesid väga populaarseks. Üheksandikud korraldasid mänge suurepäraselt ja haarasid kergesti laste tähelepanu. Oli vahva, et klassiõhtu keskel ütles üks klassi poistest: „See on kõige parem pidu!“

Peale sportlikku osa toimus klassis „Kuldvillak“. Kui lapsed olid kolme meeskonda jagatud, algas mõttetöö. Küsimustele vastamine nõudis ühist mõtete ragistamist ja koostööd. Kui vastused ette loeti, oli kõigil meeskondadel rohkesti rõõmu ja innukas jee kõlas paljude vastuste puhul. Kindlasti said lapsed mängus juurde ka uusi teadmisi. Tasavägine „Kuldvillak“ lõppes viigiga.

Klassiõhtul läks aeg lennates, oli rõõm koos olla ja tegutseda. Suuremad olid väiksematele eeskujuks oma vahetus suhtlemises ja organiseerimisoskuses.

 
Killu Teras, 1.c klassijuhataja
Autori foto
 
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt