TARTU KARLOVA KOOL
EST

Tunnustame

I trimester 2019/2020
 
Tunnustame väga tubli esinemise eest geograafianädala raames toimunud Tartu koolide vaheline GIS võistlusel
võistkondlik 2. koha eest: Hubert Uku Prank, Petra Räbin, Paula Pütsepp
Täname juhendajat: Krista Prans

Tunnustame intellektuaalse mängu  „Õpilane – noor uurija“ võistlusel väga tubli esinemise eest:
Mariliin Nagel - võistkondlik 1. koht,  Anette Vares - võistkondlik 2. koht. Tublilt osalesid: Joanna-Maria Suurmets, Hellemai Haamer, Gertrud Vooremäe.
Täname
loodusainete õpetajad juhendamise eest.

 

Kiidame väga tubli esinemise eest võistlusmängul "Põgenemine põhikoolist" võistkondliku 4. koha eest: Liisa Tafenau, Mariliin Nagel, Heiki Peterkopf,    Kaia Laatspera, Margitta Pärn
Täname
juhendajaid: Krista Prans, Külli Maleva    


Tunnustame joonistusvõistluse "Inglisekeelse sõna mitu tähendust“ väga tublisid osalejaid:
- võitja: Laura Lesta 2.a
- nutikaim lahendus Marie Suuroja 2.b
-originaalseim lahendus Karolis Bamberg 2.b
-kõige kunstipärasem töö Kedy Kiisk 1.c
-äramärgitud tööd Holger Soome 1.b, Kertu Anna Kullasaar 1.b, Piret Õepa 2.d
-kõige originaalsem sõna Herta Kurg 3.a, Mia Rebane 3.b
-värvirikkaim töö kõige originaalsem sõna Herta Kurg 3.a, Mia Rebane 3.b
-värvirikkaim töö Getter-Keili Laaneväli 3.c
-kõige konkreetsem töö Piia Pärn 4.c
-äramärgitud tööd Avetta Kärberg 3.c, Simona Nukka 3.b, Liise Pau 4.a

Tunnustame "Kahoot" võistluse võitjaid inglise keelt kõnelevate maade loomade kohta:
1.-2. klass
I koht 2.a Kaldoja, Ingmar Klaus, Marcus-Kristofer Kaljuraag
II koht 2.c Uku-Lohe Birjuk, Vahur Neerut, Getter Tulit
III koht 1.c Ariene Häiberg, Viktoria Kukuškina, Regina Roots
3.-4. klass 
I koht 3.c Ekke Halgma, Ants Eerik Jeletski, Ragnar Maasikamäe 
II koht 4.b Mia Marta Müürsepp, Ann Mandra ja Liisa Pae 
III koht 3.a Anni Raa, Ruth Reinsoo, Hendrik Ots.

Tunnustame kõige osavama keeleväänaja võistluse võitjaid:
I koht Ketlin Randviir 4.c 
II koht Marek Tallinn 4.c
III koht Getter Tulit 2.c


Karlova Kooli etluskonkursi tulemused
Noorem aste:
I koht - Hanna Jõgi 
II koht - Alarik Paas 
III koht - Hanna Hänilane

Liise Pau - eripreemia loomuliku esituse eest 
Marta Valk - eripreemia selge esituse eest 
Mirelle Jentson -eripreemia hingestatud esituse eest

Vanem aste:
I koht - Maaria Õun
II koht - Isabel Žordania
III koht - Hubert Uku Prank
III koht ja eripreemia omaloomingu esitamise eest – Carmen Stafeikin
Janeli Remmelkoor – ergutuspreemia
Artur Türna – ergutuspreemia
Täname juhendajaid
 

Täname tubli osalemise eest Tartu ülelinnaline jutuvestjate päeval  "Jubejutud" 2. b klassi õpilast Greily Piirikivi
Täname
juhendaja Kätlin Lühistet


Täname tubli osalemise eest  Lugemispesade konkursil 1. c klassi õpilasi: Viktoria Kukuškina, Ariene Häidberg , Adeele Laanemaa, Oskar Jalak.
Täname juhendaja Heli Pundoneni

Tunnustame 6.-7.klasside tütarlaste võistkonda, kes ülelinnalisel pendelteatejooksu võitlusel saavutas III
koha. Võidukasse võistkonda kuulusid:  Maribel Haaviste, Carmen Muda, Rica Veevo,  Mia Kaasik, Helena
Allabert, Marian Pärn, Liisbet Suik,  Johanna Jõgi, Matilda Kristensen, Liluu Lilleorg, Kädi-Lii
Laine, Carmen Stafeikin, Liis Kaup,  Marie Irene Kanarik, Emily Mäesepp, Sigrid Vinn,  Lee
Holm, Berta Mitt, Klaudia Sikk.
Täname õpetaja Ann Roost'i õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame 7.-9. klasside tütarlaste võistkonda, kes koolidevahelistel jalgpallivõistlustel saavutas III koha. 
Võidukasse võistkonda kuulusid: Liisa Sild, Mariliin Nagel, Kaia Laatspera, Anne-Mai Tartu, Klara Strelkova, Ketriin Luht,  Carola Erik, Kädi-Lii Laine.
Täname õpetaja Ann Roost'i õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame  2.-3. klasside õpilasi, kes Tartu linna ja Tartumaa saalihoki võistlustel edukalt esinesid.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas I koha. 
Võidukasse võistkonda kuulusid: Ruth Reinsoo, Emma Marii
Lehtoja,  Keidy Mirelle Kiho, Liisbeth Sander, Eliise Sisask, Loore Lehemets. 
Meie kooli poiste võistkond saavutas II koha. 
Võidukasse võistkonda kuulusid: Kaspar Sorge, Pärtel Gross, Kaspar Valge,  Rudy Prants, Ekke Halgma, Klaus Hõlpus.
Täname õpetajaid Heiki Sorge't ja Raido Rebast õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame 4.-5. klasside tüdrukute võistkonda, kes Tartu linna ja Tartumaa saalihoki võistlustel saavutasid II koha. 
Võidukasse võistkonda kuulusid:  Laura Vares, Arabella Amelia Leppik,  Liisbet Sorge, Liisa Jette Põdersoo, Hanna Jõgi.
Täname õpetajaid Heiki Sorge't ja Raido Rebast õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame 7.c klassi õpilast Carmen Stafeikin´it, kes  laste- ja noortekirjanduse luulevõistlusel 7.-9. klasside vanuserühmas saavutas I koha.
Täname õpetaja Ulve Pedastik'ku õpilase juhendamise eest.

Tunnustame 9.a klassi õpilast Mairiin Otsing´ut, kes Tartu linna ja Tartumaa omaloominguliste luuletuste esitamise võistlusel "Luuleprõmm" saavutas 7.-9. klasside arvestuses III koha.
Täname õpetaja Katrin Raidma'd õpilase juhendamise eest.

Tunnustame 9.a klassi õpilast Emma Vahelaan´t, kes vabariiklikul ettevõtlus e-viktoriinil saavutas 2.-13. koha.
Täname õpetaja Agnes Allabert'i õpilase juhendamise eest.


Aasta Õpetaja 2019

Karlova kooli õpetajate päeva aktusel pälvisid aplausi kolm Aasta Õpetaja tiitlile kandideerinud suurepärast õpetajat: klassiõpetaja Anne Mägi, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Agnes Allabert ning sotsiaalpedagoog Sigrid Siimann.
Anne Mägi on austusväärse tiitli Tartu aasta klassiõpetaja 2019 laureaat.



Kiidame ja täname 2018/2019 arhiiv
Kiidame ja täname 2017/2018 arhiiv 
Kiidame ja täname 2016/2017 arhiiv


 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt