TARTU KARLOVA KOOL
EST

Tunnustame

I trimester 2019/2020

Tunnustame 6.-7.klasside tütarlaste võistkonda, kes ülelinnalisel pendelteatejooksu võitlusel saavutas III
koha. Võidukasse võistkonda kuulusid:  Maribel Haaviste, Carmen Muda, Rica Veevo,  Mia Kaasik, Helena
Allabert, Marian Pärn, Liisbet Suik,  Johanna Jõgi, Matilda Kristensen, Liluu Lilleorg, Kädi-Lii
Laine, Carmen Stafeikin, Liis Kaup,  Marie Irene Kanarik, Emily Mäesepp, Sigrid Vinn,  Lee
Holm, Berta Mitt, Klaudia Sikk.
Täname õpetaja Ann Roost'i õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame 7.-9. klasside tütarlaste võistkonda, kes koolidevahelistel jalgpallivõistlustel saavutas III koha.
Võidukasse võistkonda kuulusid: Liisa Sild, Mariliin Nagel, Kaia Laatspera, Anne-Mai Tartu, Klara Strelkova, Ketriin Luht,  Carola Erik, Kädi-Lii Laine.

Tunnustame  2.-3. klasside õpilasi, kes Tartu linna ja Tartumaa saalihoki võistlustel edukalt esinesid.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas I koha.
Võidukasse võistkonda kuulusid: Ruth Reinsoo, Emma Marii
Lehtoja,  Keidy Mirelle Kiho, Liisbeth Sander, Eliise Sisask, Loore Lehemets.
Meie kooli poiste võistkond saavutas II koha.
Võidukasse võistkonda kuulusid: Kaspar Sorge, Pärtel Gross, Kaspar Valge,  Rudy Prants, Ekke Halgma, Klaus Hõlpus.
Täname õpetajaid Heiki Sorge't ja Raido Rebast õpilaste ettevalmistamise eest.

Tunnustame 4.-5. klasside tüdrukute võistkonda, kes Tartu linna ja Tartumaa saalihoki võistlustel saavutasid II koha.
Võidukasse võistkonda kuulusid:  Laura Vares, Arabella Amelia Leppik,  Liisbet Sorge, Liisa Jette Põdersoo, Hanna Jõgi.

Tunnustame 7.c klassi õpilast Carmen Stafeikin´it, kes  laste- ja noortekirjanduse luulevõistlusel 7.-9. klasside vanuserühmas saavutas I koha.
Täname õpetaja Ulve Pedastik'ku õpilase juhendamise eest.

Tunnustame 9.a klassi õpilast Mairiin Otsing´ut, kes Tartu linna ja Tartumaa omaloominguliste luuletuste esitamise võistlusel "Luuleprõmm" saavutas 7.-9. klasside arvestuses III koha.
Täname õpetaja Katrin Raidma'd õpilase juhendamise eest.

Tunnustame 9.a klassi õpilast Emma Vahelaan´t, kes vabariiklikul ettevõtlus e-viktoriinil saavutas 2.-13. koha.
Täname õpetaja Agnes Allabert'i õpilase juhendamise eest.

Aasta Õpetaja 2019

Karlova kooli õpetajate päeva aktusel pälvisid aplausi kolm Aasta Õpetaja tiitlile kandideerinud suurepärast õpetajat: klassiõpetaja Anne Mägi, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Agnes Allabert ning sotsiaalpedagoog Sigrid Siimann.
Anne Mägi on austusväärse tiitli Tartu aasta klassiõpetaja 2019 laureaat.