TARTU KARLOVA KOOL
EST

Konsultatsioonitund

2019/2020. õa konsultatsioonide ajad ja ruumid

Konsultatsioonide ajad 2019/2020     Konsultatsiooni ajad
  ruum
         
1 Agnes Allabert K 8. ja 9.tund 300
2 Merle Alupere E 2. tund, T 7.tund E 108, T 103
3 Galina Brehhova K 7.tund+ kokkuleppel 113
4 Hille Eiman N kell 7.30 ja kokkuleppel 311
5 Imbi Goldman T 9.tund+kokkuleppel 313
6 Merit Harju N 7. ja 8. tund 112
7 Merike Heeringson E 6.tund, N 5. tund Harjutusruum 003
8 Kadi Ilves K 7. tund + kokkuleppel 113
9 Julija Ivanova K 7., 8. tund + kokkuleppel 112
10 Ruth Jõgi E ja N 7.tund E 113 , N 309
11 Pille Kattel E 5. ja 6. tund 111
12 Kai Klein kokkuleppel  
13 Riina Koobak K 7.tund 113
14 Anita Kreen K kell 7.40 + kokkuleppel aula
15 Jane Kukk T 6. tund ja R 6. tund 115
16 Piret Kübarsepp T 6. ja 7. tund 6. tund 201; 7. tund 109.
17 Maris Künnarpuu N 6. ja 7. tund 6. t kokkuleppel, 7. t 105
18 Irene Laur T ja N 7.tund 114
19 Kaari Liiva T, K 8. tund 111
20 Ragne Lind E ja N 7.tund 102 ja kokkulepe
21 Miia Lõhmus E 8. tund, K 10. tund 312
22 Kätlin Lühiste E 7. ja 8.tund 110 ja kokkuleppel
23 Tiiu Madisson E 8. tund 204
24 Maris Makurin E  9. tund 209
25 Külli Maleva T kell 7.30 ja 7.t., R kell 7.30  
26 Julia Merelaid T 7. ja 8.tund + kokkuleppel 202
27 Marianne Metsar K 7.tund 309
28 Anne Mägi T ja R 6. tund 212
29 Maaja Nagel E ja N 7. tund (vajadusel ka 8.tund) 300
30 Heidi Ots N kell 7.30 + kokkuleppel 102
31 Liivi Paumets N kell 7.30 + kokkuleppel 209
32 Ulve Pedastik E 8.tund, T 7. tund (+ vajadusel kokkuleppel) 304
33 Keidi Piller E 6. tund; N 6. tund 201
34 Meeli Pipar E 6.tund; T 7.tund 108
35 Krista Prans E 8. tund, K 7. tund 200
36 Heli Pundonen E 6.tund; N 7. tund 211
37 Epp Pärn T 7. tund; K 8. tund; N 8. tund 114
38 Katrin Raidma T,N 8.tund, K 1.tund 305
39 Raido Rebane E 1.tund, K 8.tund võimla
40 Eve Roomere K 8. tund, N 7. tund 303
41 Ann Roost E 1.tund; K 9.tund võimla
42 Kätlyn Rudissaar E 6.tund 107
43 Ako Rääbis T kell 7.30; K 7. tund 208
44 Ave Seim K 7.tund ja T  7.tund 202
45 Liis Sisask T 8. tund; K 8.tund 200(T); 207(K)
46 Iris Solnik E 7. tund; T 8. tund 310 ja kokkuleppel
47 Heiki Sorge N 8. tund võimla
48 Maarja Süüden T 7. ja 8. tund harjutusruum 003
49 Killu Teras E ja K 7. tund 103
50 Malle Tiideberg N kell 7.15 ja 8. tund 204
51 Anneli Unt T 7.t; N 7.t 206
52 Kadri Velner E 2. ja 8. tund 205, 210
53 Kerli Viidebaum K 8. ja 9. tund 311
Järelevastamine     N 7. ja 8. tund, R 6. ja 7. tund 200
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt