TARTU KARLOVA KOOL
EST

Konsultatsioonitund

Konsultatsioonitunnid 2020/2021 õa

    Konsultatsiooni ajad ruum
Agnes Allabert K 8.tund + kokkuleppel 300
Imbi Goldman E ja N 8.tund + kokkuleppel 313
Dagny Feigenbaum R 7.tund + kokkuleppel 113
Merit Harju N 7.- 8.tund + kokkuleppel 112
Merike Heeringson R 6.tund + kokkuleppel 111
Kadi Ilves R 7.tund; K ja N kokkuleppel 112
Julija Ivanova T 9. tund, R 7. tund + kokkuleppel 202/114
Ruth Jõgi E 8.tund + kokkuleppel 114
Pille Kattel N 1. tund + kokkuleppel 105
Kai Klein E 10.tund + kokkuleppel 308
Riina Koobak N 6.tund + kokkuleppel aõr
Anita Kreen K 6.tund + kokkuleppel aula
Jane Kukk E 1.tund + kokkuleppel 109/115
Katrin Kruusamäe E 7. tund + kokkuleppel 400
Kätlyn Rudissaar E 6.tund + kokkuleppel 107
Piret Kübarsepp N 6.tund, R 6.tund + kokkuleppel 110/109
Maris Künnarpuu R 6.tund + kokkuleppel 105
Irene Laur K 8.tund + kokkuleppel 114
Kaari Liiva K 7.tund + kokkuleppel 212
Ragne Lind E ja T 7.tund +kokkuleppel 103 /202
Miia Lõhmus K 9. tund + kokkuleppel 312
Kätlin Lühiste K 7. tund ja 8.tund + kokkuleppel 108
Tiiu Madisson E 8. ja 9. tund + kokkuleppel 204
Maris Makurin K 8. tund + kokkuleppel 209
Külli Maleva N 1. tund, T ja R kell 7.30 + kokkuleppel 210/207
Julia Merelaid T 7.tund + kokkuleppel 202
Marianne Metsar K 7. tund + kokkuleppel 309
Anne Mägi E 6. tund, N 7. tund + kokkuleppel 210
Maaja Nagel N 1. tund + kokkuleppel 300
Heidi Ots Kokkuleppel õpilasega.  
Heli Paluoja T 7.tund + kokkuleppel 310
Liivi Paumets N 7. tund ja kokkuleppel raamatukogu
Ulve Pedastik N 7.tund + kokkuleppel 113
Meeli Pipar E 8.tund + kokkuleppel 108
Krista Prans K 8. ja 9. tund + kokkuleppel 204
Heli Pundonen N 7.tund + kokkuleppel 211
Karmen Põder T ja N 6. tund + kokkuleppel 203
Annika Põlgast T 7.tund +kokkuleppel 203
Epp Pärn R 6. ja 7. tund + kokkuleppel 110
Katrin Raidma T 8. tund + kokkuleppel 305
Raido Rebane K 8. tund ja R 7. tund + kokkuleppel võimla või väike võimla
Eve Roomere E 8. tund ja R 7. tund + kokkuleppel 309
Ann Roost K 7.tund + kokkuleppel võimla või väike võimla
Kätlyn Rudissaar E 6.tund + kokkuleppel 107
Ako Rääbis T 7.30; K 7.30 + kokkuleppel 208
Ave Seim K 1.tund, R 7.tund + kokkuleppel 202
Liis Sisask E ja K 8. tund + kokkuleppel 113 esmaspäeval ja 207
kolmapäeval
Heiki Sorge R 6.tund + kokkuleppel aula
Sander Tamm kokkuleppel  
Killu Teras K ja R 6. tund + kokkuleppel 201 / 107
Iris Teeväli K 8. tund ja N 7. tund + kokkuleppel 310
Malle Tiideberg T 9. tund, N 7.10 -7.45 + kokkuleppel 204
Annelii Traks kokkuleppel  
Anneli Unt E, T, K 7.tund + kokkuleppel 206
Kadri Velner R 6. tund ja N 7. tund + kokkuleppel 115
Kerli Viidebaum K 8. ja 9. tund + kokkuleppel 311
Maila Rehi N 6. tund + kokkuleppel 201
Tiia Pedaksaar Ühine järelevastamine N 7.-8. tund ja R 6.-7. tund 200
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt