TARTU KARLOVA KOOL
EST

Hoolekogu koosseis

 

Linnavolikogu esindaja

 Ragnar Kekkonen – ragnarkekkonen@gmail.com


Kooli õppenõukogu esindajad

Merike Heeringson - merike.heeringson@karlova.tartu.ee

Merit Harju  - meritharjule@gmail.com


Koorikooli õpetajate esindaja

Tiia Kütt - tiia.kytt@karlova.tartu.ee

Õpilaste esindajad

Hubert Uku Prank (koorikool) - hubertuku.prank@karlova.tartu.ee
Hele-Mai Viltrop - hele-mai.viltrop@karlova.tartu.ee

Vanemate esindajad

Teele Eensaar - teele.eensaar@gmail.com
Anneli Kask (koorikool) - annelikask007@hotmail.com  -  hoolekogu esimees, 56981616
Sigrit Mahla - Sigrit.mahla@gmail.com
Elo Eller - elo.eller.001@mail.ee
Ly Kubenko - kubenkoly@gmail.com
Aavo Hussar - aavo_hussar@hotmail.com 
Tiit Lepp - Tiit.Lepp@gmail.com 
Arvo Lehemets - arvo.lehemets@mail.ee-   hoolekogu aseesimees


Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Erki Remmelkoor (Karlova Selts) - erxi112@gmail.com

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt