TARTU KARLOVA KOOL
EST

Kontakt

Aadress

Lina 2, Tartu, 50103
email: kool@karlova.tartu.ee

Telefonid

Direktor
Heidi Kiuru
7 361 666, heidi.kiuru@karlova.tartu.ee
Vastuvõtuajad: E 9.00 - 12.00;
                         E 15.00-17.00

Õppekorraldusjuht
Annika Põlgast
7 361 669, annika.polgast@karlova.tartu.ee

Õppejuht
Karmen Sarapuu
7 361 669, karmen.sarapuu@karlova.tartu.ee

Koorikooli juhataja
Annelii Traks
7 361 670, annelii.traks@karlova.tartu.ee

Huvijuht
Angela Sööt
angela.soot@karlova.tartu.ee

Sotsiaalpedagoog
Sigrid Siimann
7 361 664, sigrid.siimann@karlova.tartu.ee
 
Psühholoog
Madli Nuut
58025154, madli.nuut@karlova.tartu.ee
Vastuvõtuajad: E - R 9.00 - 15.00 

HEV-koordineerija
Riin Veskioja
riin.veskioja@karlova.tartu.ee

 

Kantselei - 7 361 667
Õpetajate tuba - 7 361 668

Söökla juhataja - 5012839 karlova@dussmann.ee  
Kohvik - 5015637

Majandusjuht
Svetlana Jasnova
7 361 667, svetlana.jasnova@karlova.tartu.ee

IT-tugi
Tiit Kivisild
kasutajatugi@kaughaldus.ee   
 
Kooliõde
Ruth Kikkas, ruth@tartukoolitervishoid.ee
Vastuvõtuajad: E - R 8.00 - 15.00 

Raamatukogu
Katre Kutti, katre.kutti@karlova.tartu.ee
Avatud: E-R 8.00-15.00 

Andmekaitsespetsialist
Määratud andmekaitsespetsialisti poole saate pöörduda aadressil andmekaitse@raad.tartu.ee  

Tagasiside

Haldusjärelvalve

Tartu linna koolides teostab riiklikku järelevalvet:
Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
tel 735 4068
hm@hm.ee
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt