TARTU KARLOVA KOOL
EST

Tartu Poistekoor ja vilistlased muusikavideos “Topeltrõõm”

Raadio Elmar tähistab detsembris oma sünnipäeva ning selleks puhuks on raadiotöötajad üheskoos ette valmistanud muusikalise numbri oma kuulajate rõõmustamiseks. Tänavu tähistab raadiojaam 25. sünnipäeva ning selleks puhuks kirjutas jaama peatoimetaja, ühtlasi Tartu Poistekoori vilistlane Andres Panksepp teose “Topeltrõõm”, mis koostöös Tartu Poistekoori, Tartu I Muusikakooli keelpillikvarteti, Supernova, Color Media, Slim Music Studio ning Elmari raadioga 1. detsembril 2022 avaldati.

Elmari raadio töötajaskond on ühiseid muusikavideoid teinud alates aastast 2008 ning ettevõtmise üheks eesmärgiks oli soov mõista paremini oma koostööpartnereid ehk artiste, kelle jaoks musitseerimine, helisalvestiste tootmine ning prožektori valguses esinemine on igapäevane töö. Tänavu võeti fookusesse klassikalised muusikagrupid ehk koor ja orkester.

Tartu Poistekooril on hea meel teha koostööd vilistlastega, musitseerida uute artistidega, saada osa heli- ning muusikavideo salvestusprotsessist ning ühtlasi laiendada oma sihtgruppe. 1. detsembril avaldatud muusikavideo on tänaseks saanud arvukalt positiivset tagasisidet ning kogunud enam kui 3000 vaatamist.

Kõnealune teos on vaadatav siit.

Muusika ja sõnad: Andres Panksepp
Video: Martin Mae
Salvestus: Vilho Meier
Mastering: Janek Kivi
Produktsioon: Supernova
Seaded: Rainer Michelson, Robi Salumets ja Sander Tamm
Arranžeering: Rainer Michelson, Vilho Meier, Robi Salumets, Kalle Kindel ja Sander Tamm
Orkestri- ja kooriseade: Kaido Otsing
Koormeistrid Annelii Traks ja Sander Tamm

Tartu Poistekoorist andsid teosele oma panuse Ardi Ariko, Kaur Merisalu, Raul Mikksaar, Alarik Paas, Ralf Popman, Kris Robin Põldma, Oskar Terasmaa, Ragnar Christiaans, Fredy William Vahesaar, Paul Konrad Kepp, Mikk Artur Mikfelt, Juhan Pae, Kaupo Piir, Artur Andreson, Aldan Arthur Leppik, Mattias Mängel, Aksel Tafenau, Hubert Uku Prank, Marten Aas, Heiki Peterkopf, Kaarel Floren, Otto Kaldoja, Marcus-Kristofer Kaljuraag, Ingmar Klaus, Markus Malm, Mihkel Pihlau, Uku Jesper Rumm, Roland Saare, Joosep Tali, Karl Markus Timusk, Joosep Elias Tõru.

Tartu I Muusikakooli keelpillikvartett koosseisus: Elise Süüden (viiul), Annaliisa Kivi (viiul), Ruuben Raud (viiul), Sven Mihkel Rekand (tšello), Kertu Katriin Kotkas (kontrabass).

Varasemalt on avaldatud järgmised teosed:
2021 – "365"
2020 – "Me kokku saame"
2019 – "Kingitus"
2018 – "Lumisel teel"
2017 – "Tulevik on juba olnud"

Sander Tamm, Tartu Poistekoori dirigent
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt