TARTU KARLOVA KOOL
EST

Soololaul

Õpitakse valikainena, kui õpilane laulab poiste või tütarlaste mudilaskooris, lastekooris, neidudekooris Kurekell või Tartu Poistekooris. Kui õpilane ei laula nendes koorides, kuid soovib soololaulu õppida, saab seda teha tasu eest 48, 86 € kuus kirjaliku avalduse alusel koorikooli juhatajale.
Õpetajaks Tiia Puhvel, kontsertmeistriks Marika Lang.
Soololauljad esinevad kooli aktustel, Tartu linna avalikel üritustel, Tartu Linna Haridusosakonna ja ka Eesti Vabariigi Haridusministeeriumi poolt korraldatud aineolümpiaadide võitjate autasustamistel.

Soololaulu õpilased on osa võtnud Raimond Valgre nimelisest laulukonkursist, Rudolf Jõksi vokaalsolistide konkursist, Põhjamaade vokaalsolistide konkursist. Kohtla-Järve noorte akadeemilise laulu konkursil on auhinnalisi kohti  saavutanud Kristina Nazarkina 2007, Kaarel Jurs 2008. Rahvusvahelisel vokaali konkursil Kohtla-Järvel on auhinnalisi kohti saavutanud Robert Sasorin ja Henrik Tamm 2012 ning Alger Ahuna 2014. 2016.a. rahvusvahelisel laste ja noorte akadeemilise vokaali konkursil Kohtlas-Järvel võitis Grand Prix Karl-Markus Kaiv, 12 -14 aastaste vanuseklassis saavutas I koha Tristan Georg Talur, 15-17. aastaste vanusegrupis I koha Henrik Tamm.

Paljud solistid laulavad ka ansamblites ning Vanemuise teatri muusikaetendustes "Evita", "Mery Poppins", "Helisev muusika", "Cabaret", "Werther".
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt