TARTU KARLOVA KOOL
EST

Soololaul

Õpitakse valikainena, kui õpilane laulab poiste või tütarlaste mudilaskooris, lastekooris, neidudekooris Kurekell või Tartu Poistekooris.  Tunnid toimuvad õpetajaga kokkulepitud ajal. Õpetuse aluseks on klassikaline vokaaltehnika.
Õpetajateks Laili Jõgiaas, Karoliina Kriis ja Taisto Noor, kontsertmeistriks Marika Lang.
Soololauljad esinevad kooli aktustel, Tartu linna avalikel üritustel, Tartu Linna Haridusosakonna ja ka Eesti Vabariigi Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt korraldatud üritustel.
Soololaulu õpilased on osa võtnud Raimond Valgre nimelisest laulukonkursist, Rudolf Jõksi vokaalsolistide konkursist, Põhjamaade vokaalsolistide konkursist, rahvusvahelisest laste ja noorte akadeemilise laulu konkursist Kohtla-Järvel, noorte lauljate konkurss-festivalist Võluhääl Orissaares, laulukonkurssidest Koolilaul ja Looduslaul, Eesti Meestelaulu Seltsi solistide konkursist, kus meie kooli õpilastel on läinud alati hästi. 
On osaletud Vanemuise teatri muusikaetendustes "Evita", "Mary Poppins", "Helisev muusika", "Cabaret", "Werther", "Armastuse tango" ning suveetenduses "Minul on vari".
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt