TARTU KARLOVA KOOL
EST

Õpetajate väljasõit KäärikuleKolmapäeval, 17. mail, otsustasime Karlova kooli õpetajatega nädala selgroogu veidi teistmoodi "murda" ja võtsime suuna Otepää suunas, Kääriku kuplite ja järvede vahele. 


Sõit Käärikule algas traditsiooniks saanud viktoriiniga, mille oli õpetajatele bussisõidu ajaks ette valmistanud õp Raido. Küsimusi oli kokku 12 erinevatest valdkondadest. 


Kohale jõudes alustasime seltskonnamängudega. Saime teada näiteks, et kohalolijatest kõige kauem tööl olnud õpetaja tööstaaž on suurem kui uusima kollektiivi liikme vanus - seltskond on väga mitmekesine! Edasi kasutasime speed meeting'u formaati, kus õpetajatel oli võimalus omavahel ette antud küsimuste põhjal suhelda. Sai arutleda nt sel teemal, millise supervõime keegi endale valiks või millise kolleegiga võimalusel päevaks rollid vahetataks. 


Ülejäänud päeva vältlel said õpetajad Käärikul vabalt ringi toimetada - näiteks jalutada ümber Kääriku järve, rentida rattaid või rulluiske, nautida linnulaulu. Pärast lõunasööki olid kehalise kasvatuse õpetajad organiseerinud õpetajatele kolm tegevust: õp Ann bodybalance, õp Taavi linavõrkpall ja õp Raido ultimate frisbee. Saime liikuda ja meeskonnatööd arendada, tegevused oli väga meeleolukad. 


Aitäh Kääriku meeskonnale meid võõrustamast ja Karlova õpetajatele toreda päeva eest! 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt