TARTU KARLOVA KOOL
EST

Kiidame

16.veebruaril:

Kiidame Tartu linna ja maakonna 3x3 korvpallivõistlusel edukalt esindanud Karlova Kooli võistkonda. 6.-7. klassi poiste vanuseklassis saavutati väga tubli III koht. Võistkonnas mängisid: Heiki Peterkopf 6.a, Rasmus Allik 6.a, Sander Kets 6.a ja Markus Heinakroon 7.b. Täname õpilasi juhendanud kehalise kasvatuse õpetajaid Ann Roosti, Heiki Sorget ja Raido Rebast.
Kiidame Karlova Kooli 1.-3. klassi tüdrukuid, kes saavutasid Tartu linna rahvastepalli võistlustel tubli IV koha. Võistkonda kuulusid: Laura Rebane 2.b, Liisbet Sorge 2.c, Liisa Jette Põdersoo 2.c, Nora Ida Moldov 3.a, Eleanor Hussar 3.a, Emily Mäesepp 3.a, Lee Holm 3.b, Marii Eliis Jürisoo 3.b, Telle Tereesa Terepson 3.c. Täname õpilasi juhendanud kehalise kasvatuse õpetajaid Ann Roosti, Heiki Sorget ja Raido Rebast.
Täname ja kiidame Karlova Kooli õpetajaid, kes korraldasid ja viisid läbi sõbranädala üritused.
Täname ja kiidame algklasside õpetajaid Kaari Liivat ja Ingrid Rumjantsevit ning matemaatikaõpetaja Kerli Viidebaumi, kes korraldasid ja viisid läbi matemaatikanädala üritused.
Täname neidudekoori Kurekell lauljaid ja õpetajaid Vilve Maidet ning Imbi Goldmani, kes tutvustasid Eesti koorikultuuri Soome-Eesti kirikus Helsingis, kus tähistati Eesti Vabariigi sünnipäeva koos tütarlastekooriga Ellerhein ja üle-eestilise neidudekooriga Leelo.

10.veebruaril:

Suur aitäh, Tartu Poistekoor, Annelii Traks ja Undel Kokk suurepärase esituse ja kontserielamuse eest Tartu rahu kontserdil, 02.02 Estonia Kontserdisaalis.
Kiidame Karlova Kooli 6.b klassi õpilast Liisa Tafenaud, kes saavutas 6.-7. klasside käsitöökonkursil 4. koha. Täname õpilast juhendanud õpetaja Miia Lõhmust.
Kiidame Karlova Kooli 8.a klassi õpilast Rasmus Langi, kes saavutas Eesti 10-tantsu Meistrivõistlustel 2017 noorte klassis II koha.
Kiidame Karlova Kooli 3.b klassi õpilast Mattias Langi, kes saavutas Eesti 10-tantsu Meistrivõistlustel 2017 laste klassis 5. koha.
Antud võistluse kohta leiab infot siit: http://dancesport.ee/10-tantsu-mv-tulemused/

3.veebruaril:

Kiidame Karlova Kooli võistkonda, kes ülelinnalisel 8. klasside Sõnasõjas saavutas I koha. Võistkonda kuulusid Saskia Kolberg, Helo Laatspera, Aleksander Piirimees ja Nora Tuisk, kõik 8.b klassist. Täname juhendaja Külliki Kaske.
Kiidame Karlova Kooli võistkondi, kes võistlesid Teaduslahing 2017 eelvoorus väga hästi. Tartu maakonnas saavutasid II koha võistkond Puravikud (Helo Laatspera 8.b, Kaja Asi 8.a ja Joonatan Ristmäe 8.a) ja III koha Melissi (Reio Puistaja, Mihkel Paloots, Remi Raugme - kõik 8.b). Täname Melissi poisse juhendanud Ave Kikast. Mõlemad võistkonnad võistlesid Teaduslahingus esmakordselt. https://teaduslahing.com/tulemused/
Kiidame 7.b klassi õpilast Oskar Paud, kes saavutas emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru 7.-8. klasside arvestuses II koha. Täname õpilast juhendanud õpetaja Katrin Raidmad. Emakeeleolümpiaadist saab täpsemalt lugeda siit: https://goo.gl/ql1PXJ
Kiidame 8.a klassi õpilast Joonatan Ristmäed, kes saavutas Tartu linna füüsikaolümpiaadil II koha. Täname õpilast juhendanud õpetaja Tiiu Madissoni.
Kiidame Karlova kooli 5.b klassi võistkonda koosseisus Hippe Laanoja, Emma Kilmi ning Robin Noormets, kes saavutasid ülelinnalisel inglise keele viktoriinil 6. koha. Täname õpilasi juhendanud õpetaja Merit Harjut.
Täname eesti keele õpetajaid, kes korraldasid ja viisid Karlova Koolis läbi emakeeleolümpiaadi.
Täname kehalise kasvatuse õpetajaid sportliku spordipäev korraldamise ja läbiviimise eest.

27. jaanuaril:

Kiidame Karlova Kooli tüdrukuid Mari Kiiverit ja Berit Petrovat, kes saavutasid EURO CUP 2017 võistkondlikus vehklemises II koha. Tüdrukud on saanud oma suurepärase vehklemisoskuse spordiklubist Põhjakotkas. Pilte vaata siit: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=624281917782600&id=305530782991050
Eesti Kooriühing annab välja koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiad. 
Aasta 2016 dirigent-muusikaõpetajaks valiti Vilve Maide, kes lisaks Tartu Karlova Kooli mudilas- ja lastekoorile ning neidudekoorile Kurekell juhatab ka  üle-eestilist tütarlastekoori ja naiskoori Emajõe Laulikud. Kõik nimetatud koorid esinesid 2016. aastal edukalt mitmetel festivalidel ja konkurssidel. Täname õpetaja Vilve Maidet!
Täname lektor Liis Aavaste- Hangot ning lapsevanem Õilme Saksa põneva seminari “„Koolikiusamine – mis see on?“ läbiviimise ja korraldamise eest.


20. jaanuaril:

Kiidame Karlova Kooli 1.b klassi õpilast Vaike Kütti, kes jõudis Laulukarusselli poolfinaali.
Jurmalas toimus kolmandat korda noorte lauljate konkurss «Christmas Surprise», kus Eesti riigile ja Tartu linnale tõid järjekordselt väga kõrged auhinnalised kohad Karlova Kooli ja laulustuudio FA-Diees õpilased. Laulukonkursil „Christmas Surprise“ osales  üle 100 noore laulja Eestist, Venemaalt, Leedust, Lätist.
Kiidame kõrgeid auhinnalisi kohti saavutanud õpilasi:
vanuseklassis 10-13 aastat:
Anette Nurja – I koht
vanuseklassis 7-9 aastat:
Merlyn Mosin – I koht
Maarja-Liis Nurja ja Emily Mäesepp II koht
Kõik tüdrukud õpivad soololaulu Karlova Kooli õpetaja Tiia Puhveli
käe all ja FA-Dieesis Ingrid Otti juhendamisel. Suur tänu juhendajatele.
 
Kiidame Franz Steven Saarmi, kes saavutas judos XXIII Elva Open vōistlustel I koha, saades Tartumaa meistriks D-kategoorias (30 kg kehakaalus).

13. jaanuaril:

Kiidame ja täname kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes osalesid Tartu Karlova Kooli õigekirjaolümpiaadil. Kiidame meie kõige paremaid õigekirja tundjaid, kelleks oli õpetajatest Juta Hennoste ning õpilastest Helo Laatspera.
4. detsembril 2016 toimusid Aura Keskuses Tartumaa koolide karikavõistlused ujumises. Poodiumile jõudsid kaks Karlova Kooli õpilast. Võiduka III koha saavutas 50m Freestyle alal 4.-5. klasside arvestuses Saks Stefan.  Võiduka III koha saavutas 100m Medley ujumises 4.-5. klasside arvestuses Metsa Aap Valter.

6. jaanuaril:

Käesoleva kooliaasta I pool-aastal toimus väga palju spordivõistlusi, kus meie kooli õpilased edukalt esinesid.
Kiidame 6.-9. klassi õpilasi, kes Tartu pendelteatejooksul Tamme staadionil edukalt esinesid. Kokku osales Karlova Koolist 70 õpilast. Pendelteatejooksus saavutasid 6.-7.klassi tüdrukud 7. koha ning 8.-9. klassi tüdrukud 10. koha. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid, kes õpilasi juhendasid: Ann Roost, Elve Vahimets, Raido Rebane ja Heiki Sorge.
Kiidame Tartu linna koolidevahelisel jalgpallivõistlusel osalenud õpilasi. Karlova Koolist osales võistlusel 40 õpilast, kellest 8.-9. klassi poisid saavutasid 5.-8. koha ning kooli tüdrukutevõistkond saavutas tubli 4. koha. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid, kes õpilasi juhendasid: Ann Roost, Elve Vahimets, Raido Rebane ja Heiki Sorge.
Kiidame Karlova Kooli poise ja tüdrukuid, kes esinesid tublilt Tartu linna saalihoki võistlustel. Meie koolist osales 22 õpilast, kellest 2.-3. klassi tüdrukud saavutasid 5.-6. koha ning 8.-9. klassi poisid 5.-6. koha.  Täname kehalise kasvatuse õpetajaid Heiki Sorget ja Raido Rebast, kes õpilasi juhendasid.
Kiidame 4.-5. klasside õpilasi, kes osalesid Tartu linna koolide rahvastepalli võistlusel. Tublid tüdrukud saavutasid 9.-12. koha. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid, kes õpilasi juhendasid: Ann Roost, Elve Vahimets, Raido Rebane ja Heiki Sorge.
Kiidame Karlova Kooli õpilasi, kes osalesid Tartu linna sisekergejõustiku võistlusel, kus saavutati väga tublisid tulemusi. Siinkohal toome ära parimate võistlejate kohad ning tulemused:
 6.-7. klasside tüdrukute arvestuses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Grette-Ly Mäesalu - I koht kõrgushüppes tulemusega 1.40m;
Mari-Liis Taras - II koht 60 meetri jooksus tulemusega  9.00sek;
Liisa-Lotta Jürgenson - II koht kaugushüppes tulemusega 4.37m;
Grette-Ly Mäesalu, Mari-Liis Taras, Liisa-Lotta Jürgenson ja Liisa Sild - II koht 4x200m jooksus;
Hele-Mai Viltrop - III koht kuulitõukes tulemusega 10.77m.

6.-7. klasside poiste arvustuses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Andre Ivanov - I koht 60m jooksus tulemusega 8.43s;
Taavi Terasmaa - III koht kaugushüppes tulemusega 4.36m;
Sander Kets - 4. koht kõrgushüppes tulemusega 1.20m;
Parvin Tiks - 6. koht kuulitõukes tulemusega 8.37m

8.- 9. klasside tüdrukud saavutasid samuti häid tulemusi:
Kreete Õun - 5. koht 60m jooksus tulemusega 9.29s
Helo Laatspera -  5. koht kaugushüppes tulemusega 4.02m
Sigrid Tomson – 6. koht 600m jooksus tulemusega 2.31min
Nora Tuisk – 6. koht kuulitõukes tulemusega 6.52m
Täname kehalise kasvatuse õpetajaid, kes õpilasi juhendasid: Ann Roost, Elve Vahimets, Raido Rebane ja Heiki Sorge.
Kiidame Alarik Paasi, kes võitis III koha individuaalarvestuses tänavatantsu võistlusel EDO Winter Cup 2016 ning seda hip-hop beginners laste kategoorias.

22. detsembril:

Täname  Karlova Kooli tublisid õpilasi ning klassijuhatajaid tubli esinemise eest jõulupidudel. Samuti täname kõiki õpetajaid jõulupidude korraldamise eest

16. detsembril:

Kiidame 5. a klassi õpilasi Martin Albertit, Tristan Mäeotsa, Kelli Katriin Krünvaldi ja Klara Strelkovat tubli esinemise eest Sõnasõja võistlusel. Täname õpilasi juhendanud õpetaja Eve Roomeret.
Kiidame geograafia olümpiaadi Tartu piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilasi Tristan Georg Talurit, Hele-Mai Viltropi, Anete Värnot, Piia Mari Leppa, Joonatan Ristmäed, Helo Laatsperat, Mihkel Palootsa, Anette Habaneni ja Agnes Vahti. Piia Mari Lepp ja Helo Laatspera saavutasid geograafia olümpiaadil 5.koha. Täname õpilasi juhendanud õpetaja Krista Pransi.
Täname 1. klassi koori, tütarlaste mudilaskoori, poiste mudilaskoori, soliste, ansambleid ning juhendajaid ilusa koorikoolide mudilaskooride jõulukontserdi eest.
Täname lastekoori, neidudekoori Kurekell, Tartu Poistekoori, kooride soliste ning ansambleid ilusa jõulukontserdi eest Pauluse kirikus. Samuti täname kooride juhendajaid Annelii Traksi, Vilve Maidet ning Undel Kokka, kontsertmeistreid Katrin Nuumet, Marika Lange ning Merike Muttikut, solistide ning ansamblite juhendajat Tiia Puhvlit ning koormeistrit Imbi Goldmani.

9.detsembril:

Kiidame Saksa keele maiskonnaloolisel viktoriinil edukalt Karlova Kooli esindanud 8.b klassi õpilasi Saskia Kolbergi, Nora Tuisku, Mikk Martjaki, Reio Puistajat ja Karoliina Lannot
Kiidame Karlova kooli 9.a ja 9.b klassi õpilasi Robert Höövelit, Alger Ahunat ning Rebecca Kodusaart eduka esinemise eest inglise keele olümpiaadil
Kiidame 6.a ja 9.a klassi õpilasi Maaria Õuna, Gertrud Vooremäed, Hanna Brett Hiiobit, Rebecca Kodusaart Karlova Kooli esinamise eest vabariiklikul joonistamisvõistlusel ERMis.
 
Meil on väga hea meel edastada kooli juhtkonna aadressile laekunud  lapsevanema tänu TKK õpetaja Hille Eimanile mõistva, toetava ja innustava koostöö eest! 

2.detsembril:

Kiidame  Piia Mari Leppa, kes võitis lühijutuvõistlusel "Meri" esimese koha ning täname teda juhendanud õpetaja Katrin Raidmad.
Täname õpetaja Merike Heeringsoni töise ja põneva tantsulaagri korraldamise eest ning tublisid 5. klasside rahvatantsurühma lapsi usina osalemise eest.
Täname huvijuht Jandra Möldrit ning 8.c klassi õpilasi Grette Kõivikut ning Grete Maasikut öökooli korraldamise ning läbiviimise eest.
Täname 1. klasside klassijuhatajaid meeleoluka kadrikarnevali korraldamise eest.

25.novembril:


Kiidame 23.novembril Tartu linna karikavõistlustel kergejõustikus kooli edukalt esindanud õpilasi.
Kõige tublimad olid 6.-7. klassi tüdrukud, kes lisaks suurepärastele individuaalsetele tulemustele said samas vanuseklassis Tartu linna koolide seas üldvõidu.
Võistkonda kuulusid: Liisa Sild 6.a, Liisa-Lotta Jürgenson 7.a, Hele-Mai Viltrop 7.a, Grette-Ly Mäesalu 7.a ja Mari-Liis Taras 7.c klassist. Täname õpetajad Elve Vahimetsa ja Ann Roosti.
Kiidame 22. ja 23. novembril Tartu Mart Reiniku koolis toimunud esimesel Tartu koolidevahelisel Sõnasõja võistlusel edukalt esinenud õpilasi. Sõnasõja võistlusel saavutas 5. klassi võistkond koosseisus Martin Albert, Tristan Mäeots, Kelli Katriin Krünvald ja Klara Strelkova (kõik 5. a klassist) II koha. Täname õpilasi juhendanud õpetaja Eve Roomeret.
6. klassi võistkond koosseisus Mattias Kivirand, Mari Kiiver, Mirell Helemäe ja Gert Mihkel Antson (kõik 6.b klassist) saavutas 4. koha. Täname õpilasi juhendanud Külliki Kaske.
Täname lapsevanemaid, kes 25. novembril toimunud II projektõppepäeval „ Õpipoisist meistriks“ viisid läbi töötube ning pidasid loenguid. Suur tänu Teile: Triin Kask, Signe Granström, Priit Tannik, Evelin Rätsep, Taivo Tali, Malle Trink.

Täname kehalise kasvatuse õpetajaid ning kõiki klassijuhatajaid toreda uisunädala korraldamisel ja läbi viimisel.

18.novembril:


Kiidame 4.a klassi õpilast Maribel Haavistet, kes Noorte meistrivõistluste I etapil ujumises võitis 3. koha.
Täname lapsevanemaid Kerli ja Lehar Leetsaart, kes organiseerisid ja viisid läbi koolikottide kaalumise algklassides.
Täname kehalise kasvatuse õpetajaid  ning Suusabussi instruktoreid Ergo Kukke, Vahur Teppanit, Marii Raudseppa ja Mattis Jaamat toreda suusanädala korraldamise ja läbi viimise eest.
Täname õpilasi ja õpetajaid Tartu V Scrabble'i koolinoorte meistrivõistlusel eduka osalemise eest.
Meie kooli õpilaste tublid tulemused olid:
  • 1. koha saavutas Franz Steven Saarm (4.c)
  • 4. koht Mirtel Vanari (4.c)
  • 9.-12. kohta jagasid Hans Kristjan Allabert (3.b) ja Andris Piirikivi (3.d)
  • 4. koht Kristofer Saarm (6.b)
  • 5.-8. kohta jagasid Tristan Mäeots (5.a) ja Mia Kask (6.b)
Tristan oli ainus 5. klassi õpilane, kes jõudis 8 parema hulka, seal kaotas väga napilt hilisemale võitjale.
  • 5.-8. koht Raigo Jürisoo (9.a)
  • 9.-10. koht Reile Saar (9.a)
  • 1. koha sai Andrus Kuusk (HTG 11. klass), meie põhikooli vilistlane, kes sõnamänguga hakkas tegelema just Karlova koolis.
  • Õpetajad osales võistlusel 6, kelle seas 1. koha sai meie kooli õpetaja Külliki Kask ning 3.-4. koha Kätlyn Rudissaar.
  • Eripreemia: Suurim punktisumma 30-minutilises mängus (371 punkti) - Tristan Mäeots 5.a klassist.

11.novembril:

Täname meeldiva üllatuse eest meie kooli õpetaja-mardisante.
https://drive.google.com/file/d/0Bw9RCmvetkNrQ1VwTTFsWlR3NFU/view?u sp=sharing
Täname 9.a klassi ja 8.c klassi õpilasi ning klassijuhatajaid aktiivsete vahetundide läbiviimise eest.
Kiidame Karlova Kooli õpilasi, kes nädalavahetusel Tallinnas toimunud rahvusvahelisel konkursil „Golden Talents 2016“ olid väga edukad! Tugevas rahvusvahelises konkurentsis saavutasid meie kooli lapsed kõrged auhinnalised kohad: 
Anette Nurja - 1. koht vanuseklassis 5.-9. aastased lapsed  
Maarja-Liis Nurja - 2. koht vanuseklassis 5.-9. aastased lapsed
Emily Mäesepp - 2. koht vanuseklassis 5.-9. aastased lapsed
Maria Tihhanovski - 3. koht vanuseklassis 10.-12. aastased lapsed
FA-Diees ansambli „Särts“ koosseisus saavutasid meie noored lauljad Annabret Albert, Emily Mäesepp, Anette Nurja ja Maarja-Liis Nurja kõrgeima auhinna „Grand Prix“ – vanuseklassis 6.-12. aastased lapsed
FA-Diees ansambli „Keravälk“ koosseisus saavutasid meie lauljad Hellemai Haamer ja Maria Tihhanovski 1.koha vanuseklassis 13.-18. aastased noored.
Õpiaste juhendaja on Ingrid Otti ning omandavad huviharidust Fa-Dieesi laulustuudios. 

4.novembril:


Suur tänu Margot Einastele ja Anette Kottisele 8.a klassist, kes tutvustasid viiendatele klassidele saksa keelt ning Hanna Brett Hiiobile ja Martin Käsprile 9.a klassist, kes tutvustasid viiendatele klassidele vene keelt võõrkeelte nädala raames.
Täname kõiki 5.-9.klassi õpilasi, kes joonistasid väga ilusaid pilte idioomide kohta.
Täname huvitava ja teadmisterohke võõrkeelte nädala läbiviimise eest tublisid võõrkeelte õpetajad: Merit Harju, Juta Hennoste, Ave Seim, Ruth Jõgi, Irene Laur, Kadi Ilves, Galina Brehhova, Marianne Metsar. 

28.oktoobril:


Kiidame 4.a klassi õpilast Elian Ennokit, kes EEVL Karikavõistlustel vahendiga rühmkavade miniklassis võitis I koha.
Täname 2. klasside võistkonda koosseisus Brittany Otti (2.a), Tormis Kaldma (2.a), Eike Kaur (2.a) ja Henrik Nuka (2.b) tubli osalemise eest looduse tundmise võistlusel „Loodus lummab“. Täname juhendajaid Heli Pundoneni ja Pille Eriksood. https://www.karlova.tartu.ee/index.php?linkid=kuva_yritus&id=1824
 
Täname Haridusfestivali raames õpitoa läbiviimise eest Imbi Goldmani ja Annelii Traksi.
Täname Pauluse kirikus toimunud Tartu koolikooride sügiskontserdil “Laulame sügispimeduse valguseks”  osalemise eest Tartu Poistekoori, neidudekoor Kurekella ning lastekoori. Täname kontserdi kunstilist juhti Undel Kokka, koormeistrit Imbi Goldmani, kontsertmeistrit Tiia Puhvelit, Merike Muttikut ja Katrin Nuumet ning kooride dirigente Vilve Maidet ja Annelii Traksi Tartu haridusfestivali 2016 õnnestumisele kaasa aitamise eest. Täname sügiskontserdi teadustajat Jandra Möldrit.
Täname lapsevanem Triin Kaske 21. oktoobril toimunud projektõppepäeva „Õpipoisist ettevõtjaks“  läbiviimise eest.

14.oktoobril:


Kiidame ja täname Tartu Poistekoori, kes 7. oktoobril esines rahvusvahelise puidufirma "Raitwood" 25. aastapäeva pidulikul vastuvõtuüritusel Eesti Rahva Muuseumis. Kontserdil viibinud külalised Eestist ja mitmetest Euroopa riikidest olid siiralt vaimustatud koori suurepärasest muusikalisest ettekandest. Esile tõsteti ka Tartu poiste oskust käituda sellisel suurejoonelisel üritusel väärikalt.
Täname 8.a klassi õpilasi ja klassijuhatajat käesoleva nädala aktiivsete vahetundide läbiviimise eest.
Täname kehalise kasvatuse õpetajaid ja õpilasi eduka osalemise eest Tartu linna jalgpallivõistlustel.
Täname õpetaja Külliki Kask´e, kes juhendab meie kooli noori reportereid uudiste kajastamisel.

7.oktoobril:


Täname lapsevanemaid Toomas Lunge´t väga südamliku ja meeleoluka esinemise eest ning Liivi Lõhmussaar´t põneva ja praktilise töötoa läbiviimise eest.  https://drive.google.com/drive/folders/0Bw9RCmvetkNrWlNIS2hoVnZWYkU?usp=sharing
Täname 8.b ja 9. klasse ning klassijuhatajaid õpetajate päeva läbiviimise eest ning aktusel esinenud õpilasi. https://drive.google.com/drive/folders/0Bw9RCmvetkNrY2hNYVlzMmVYVjA?usp=sharing
Täname tublisid algklassiõpetajaid Killu Teras´t, Anne Mägi´t ning Merike Heeringson´i  toreda lemmikloomanädala korraldamise eest.
Täname kehalise kasvatuse õpetajaid, kes sellel nädalal võtsid aktiivse vahetunni enda kanda.
Kiidame meie kooli õpilast  Janet Kure-Pohhomov´it, kes saavutas karateklubi Corpore 2016.a karikavõistluste F U12 +40 KUMITE III koha.
Kiidame meie kooli õpilast Emil Eensaar´t, kes võitis Eesti noorte orienteerujate karikasarja 2016 vanuseklassis M12. Lisaks saavutas Emil 1.-2.10. Haanjas toimunud rahvusvaheline orienteerumisvõistlusel Suunto Games ülitihedas konkurentsis M12 vanuseklassis II koha.
Kiidame  Mihkel Mahla´t ning Emil Eensaar´t väga eduka esinemise eest Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlustel valikorienteerumises, kus Emil võitis I koha vanuseklassis poisid 6-7 klass ja Mihkel samas klassis II koha.
Tulemused on nähtavad siin: http://kobras.polvamaa.ee/wp-content/uploads/2016/09/EKSL_valik_individuaalne.pdf
Ning pildid leiab siit: https://drive.google.com/drive/folders/0Bw9RCmvetkNrQXJ0RV9FN2U1cUE?usp=sharing
Kiidame perekond Prank´ide poegi eduka esinemise eest Leedu lahtistel meistrivõistlustel duatlonis. Antud võistlus oli ühtlasi triatloni Balti Karikasarja 2016. aasta hooaja finaalvõistluseks. Ervin Otto Prank tuli oma vanuseklassis Balti Karikasarja 2016.a üldvõitjaks. Tema noorem vend Herbert Hugo Prank saavutas oma vanuseklassis kokkuvõttes II koha. Tubli hooaja tegi ka Hubert Uku Prank, kes saavutas samas vanuseklassis üldkokkuvõttes V koha.

30.septembril:


 Täname kehalise kasvatuse õpetajaid spordipäeva läbiviimise eest ning suured tänud kõikidele õpetajatele, kes aitasid spordipäeva laste jaoks põnevaks ja toredaks teha. 
Kiidame ja täname Karlova Kooli poisse ja tüdrukuid, kes võistlesid edukalt Tartu linna koolide teatejooksupäeval.
Täname 7.c klassi õpilasi ja klassijuhatajat, kes aitasid koolis sel nädalal aktiivseid vahetunde läbi viia.

23.septembril:


Täname lapsevanemaid aktiivse osalemise eest lastevanemate koosolekul.
Täname neidudekoori “Kurekell” ja Tartu Poistekoori  ning kooride dirigente tervitusesinemise eest lastevanemate üldkoosolekutel.
 
Täname Pille Kattelit ja Pille Eriksood põneva sügisnäituse korraldamise ning õpilasi ja klassijuhatajaid aktiivse osalemise eest.
 
Täname 8B õpilasi ja klassijuhatajat abi ja toetuse eest aktiivsete vahetunnide läbiviimisel.
 
Kiidame 7A klassi õpilast Hele-Mai Viltropi, kes osales 20.septembril toimunud Tartu linna heitevõistluste IV etapil Ülikooli staadionil ning võitis järgmised alad - odavise II koht, kettaheide III koht ning kuulitõuge II koht.
 
Kiidame Franz Steven Saarmi 4C klassist ning Karl-Johannes Pilti 6A klassist väga eduka esinemise eest Soomes rahvusvahelisel judovõistlusel Eden Shiai.
Franz Steven saavutas I koha nii enda vanuseklassis, U-11 kaalukategoorias -30 kg kui ka võisteldes sama kaalukategooria vanemate poistega vanuseklassis U-13.  Karl-Johannes saavutas enda vanuseklassis U-13 -55 kaalukategoorias I koha ning võisteldes endast vanemate poistega vanuseklassis U-15 -55 kg III koha.
https://www.karlova.tartu.ee/index.php?linkid=kuva_yritus&id=1800

16.septembril:


Täname kehalise kasvatuse õpetajaid väga sportliku spordinädala läbiviimise ja operatiivse infoedastamise eest.
Täname õpilasi ja õpetajaid mõistva suhtumise eest klassiruumide ümberpaigutamiste tõttu ning anname teada, et keemia klassi renoveerimine on lõpukorral ja järgmisest nädalast alates on meil võimalus kasutada kaasajastatud keemia klassi.
Kiidame meie kooli õpilasi Iris Paalmäed ja Kaja Asi 8A klassist, kes saavutasid 13.septembril 2016 toimunud Tartu linna meistrivõistlustel Emajõel aerutamise 200m sprindis I koha.
Kevadel toimunud rahvusvahelisel postkaardi joonistusvõistlusel said eriauhinna meie kooli õpilased: Laurika Lukjanov  ja Helo Laatspera
Lisaks märgiti ära järgmised õpilased:  Maria Tihhanovski, Laura Puistaja, Hanna Brett Hiiob, Grette Kõivik, Andra Pihlau, Sander Tulit, Laura Movits, Maria Siiman, Annabel Philips, Saskia Kolberg, Lisett Suuroja, Hanna-Lotta Püssa, Rebecca Kodusaar, Liis Naaber, Margot Einaste, Marcus Sander, August Roosi
Suur tänu ka juhendaja Siiri Tähnasele!

9.septembril:


Täname vanematekogu igakülgse koostöö ja toetuse eest kooli arendamisel ja toetamisel. Vanematekogu liikmed moodustasid mitmeid erinevaid töörühmi, mille käigus aidati kaasa koolielu mitmekesistamisele. Vanematekogu tegemistest saab täpsemalt lugeda kooli kodulehelt:
https://www.karlova.tartu.ee/index.php?linkid=156&lang=est&level1=2#
Samuti on meil suur rõõm näha, et I klasside klassijuhatajad on väga hästi hakkama saanud uute õpilaste kooliellu sulandumise ja toetamisega. Täname neid ka üllatusesinemise eest 1.septembril.

2.septembril:

 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt