TARTU KARLOVA KOOL
EST

Vahva talgupäev toimus taas  

Sügishooaja ja uue kooliaasta alguse puhul kogunes 4. septembril õhtupoolikul Karlova kooli õueala talgutele umbes 45 osalejat. Osaleti nii perekonnaga kui ka üksi. Kaasa lõid õpilased, õpetajad, entusiastlikud lapsevanemad ja isegi eelkooliealised lapsed, kel seisab lähem tutvus kooliga alles ees.

Talgupäeva saab pidada kordaläinuks. Võime rõõmustada, et jõudsime üheskoos ära teha kõik plaanitud tööd. Tähelepanelik möödakäija märkab kindlasti, et kooli aed on nagu uus. See on ilus ja mis peamine – aia eluiga on pikenenud. Talguliste abiga sai turvalisemaks ja mõnusamaks ka kaugushüppekast. Kooli siseõue kaudu saabujaid tervitab nüüd rõõmuküllane, värviliste mängudega kaetud asfalt. Tegevust vahetunni ajaks peaks jätkuma igas vanuses õpilastele ja ka õpetajatele, näiteks saab lageda taeva all mängida kabet. Kasutagem mänge rõõmuga!

Õrna vihma saatel alustatud viiendad talgud lõppesid edukalt, viimased talgulised lahkusid alles õhtupimeduses.
Aitäh kõigile osalejatele ja aktiivsetele panustajatele! Täname ka sponsoreid!

7. a klassi õpilane Mari Ann ütles päeva kokku võttes: „Lahe oli! Eriti meeldis mulle mängude mahajoonistamine. Samas on kahju, et rahvast rohkem ei tulnud.“ 9. a klassis õppiv Mihkel lisas: „Tore, et midagi sai jälle ära tehtud. Talgud peaksid sagedamini olema.“
 
Järgmiste kordadeni ning rõõmsat kooliaastat kõigile!
Sigrit Mahla, lapsevanem
 
Foto: Ako Rääbis
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt