TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
galeriisse
galeriisse
Koorid
Koorid
galeriisse
galeriisse

Öökool 2019

22.-23. veebruaril toimus koolis üheksandatele klassidele öökool. Öökooli tähtsaimaks eesmärgiks oli suhtluse ergutamine ja ühtsustunde tekitamine erinevate paralleelklasside vahel.

Öökooli alustasime me väga kasuliku ja harivaga: palusime esinema Tartu linna gümnaasiumidest ja kutsekoolist sealse eluga kursis olevad tegusad noored, kes tutvustasid meile oma koolide igapäevaelu. Kõikidel oli võimalik külalistele erinevaid küsimusi esitada ning saada teada huvitavaid fakte erinevate koolide kohta. Täname kõiki esinejaid!

Edasi alustasime ühistegevustega, milleks olid Kahoot! keskkonnas mängimine ja mitmed erinevad ringmängud. Saades hiljem kaasõpilastelt tagasisidet, olid enamasti just seltskonnamängud ürituse lemmikumaks osaks. Öökoolist ei puudunud ka hea söök, muusikat täis vaba aeg ja põnevusttekitav film.

Kaasõpilased võtsid meie erinevad ühistegevused väga hästi vastu, mängisid agaralt mänge kaasa ja oli näha, et koosviibimisest tunti siirast rõõmu. Üritus kulges meeleolukalt ning vahvalt, mis kajastub ka tagasiside küsitluses, kus 99% vastanutest olid öökooliga vägagi rahul.

Öökooli korraldusmeeskond tänab meie suurepäraseid klassijuhatajaid, kes üritust korraldada lubasid ning meid võimalikult palju abistasid. Täname Teid usalduse eest!


Kerttu Loid, 9.c klassi õpilane
Foto: Carmen Ceisy Lehter
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt