TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Karlova koolis toimus siseorienteerumise võistlus

26. märtsi õhtul toimus Karlova kooli esimene siseorienteerumise võistlus, mille korraldas kooli 8.b klassi õpilane Emil Eensaar oma uurimis-praktilise töö raames. Töö juhendaja oli kooli kehalise kasvatuse õpetaja Heiki Sorge.

Kokku registreerus 41 osalejat, kellest tuli võistlusele mõõtu võtma 34. Tegemist oli avatud võistlusega, s.t võistlusega, kuhu võisid registreeruda kõik huvilised. Linna orienteerumishuvilised moodustasidki suurema osa osavõtjatest. Natuke kahju oli sellest, et Karlova kooli õpilasi nii vähe osales.

Rada, mõõtkavas 1:750, kattis 20 kontrollpunkti, raja pikkuseks linnulennuliselt oli 970 m. Kontrollpunktid olid paigutatud esimesest kolmanda korruseni, võimlas tuli osalejatel läbida huvitav labürint. Raja huvitavamaks tegemiseks olid teatud korruste osad blokeeritud tehistõketega.

Auhinnalised kohad jagati välja naiste ja meeste põhiklassis ning põhikooliõpilaste meesteklassis (naised/õpilased klassis ei olnud ühtegi lõpetajat).

Meeste põhiklassi võitis Aleksandr Shved (aeg 10:10, s.o ühtlasi kiireim läbimisaeg), teine oli Kaarel-Hendrik Zernant (10:51), kolmas oli Toomas Tennisberg (11:42).

Naiste põhiklassis oli kiireim Madli-Johanna Maidla (14:10), järgnes Helen Maria Tamm (15:28), kolmas oli Olga Shved (16:26).
Õpilased/poisid klassis oli paremusjärjestus järgmine: Mihkel Mahla (10:36), Henri Kersna (20:00), Erik Kersna (20:27).

Võistlust sponsoreerisid Tartu orienteerumisklubi Ilves, RMK orienteerumispäevakud, spordipood Duncan.ee, MTÜ Seiklushunt, Muhu pagarid.


Emil Eensaar, korraldaja
Foto: Heiki Sorge
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt