TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Meie õpilased olid 3x3 korvpallis tublid

30. märtsil toimusid Kõrvekülas Tartu linna ja maakonna koolidevahelised 3x3 korvpallivõistlused. Vanusegruppe nii poistele kui tüdrukutele oli kolm: 1.-5., 6.-7. ja 8.-9. klass.

Karlova kool oli võistlusel esindatud viie võistkonnaga (1.-5. kl tüdrukud, 1.-5. kl poisid, 6.-7. kl poisid ning 8.-9. kl poisid kahe võistkonnaga).

Meie kõige edukamad olid sel korral kõige nooremad. Nii tüdrukud (3.c - Regina Roots, 4.d - Jette Kaseväli, Mirtel Laaneväli ja Anete Põldoja) kui ka poisid (3.a - Artur Talts, 4.a - Otto Kaldoja, 5.c - Rudy Prants ja Ekke Halgma) saavutasid väga tasavägiste kohtumistega tubli III koha.

6.-7. klassi poisid (6.b - Ron Kregor Kadak, 6.d - Karl Liivlaid, 7.b - Hendrik Soome ja Jan-Erik Lillemets) pääsesid alagrupist veerandfinaali, aga sealt enam edasi ei jõudnud.

Kõige vanemate poiste võistkonnad (I võistkond - 8.a - Mattis Mikael Tannik, 8.b - Kuno Viitkar, Jaris Soome ja Karl Pärn ning II võistkond - 8b - Rasmus Mõrd, Markus Höövel ja Hans Kristjan Allabert) kahjuks alagrupist edasi ei saanud.

Raido Rebane, kehalise kasvatuse õpetaja

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt