TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Karlova koorikooli poisid ja tüdrukud kontsertetendusel „Suudlev Tartu”

Laupäeval oli lastekoori ja poistekoori tüdrukutel-poistel võimalus osa saada Eesti Eurovisioonil osalemise 30. aastapäeva kontsertetendusest "Suudlev Tartu" raekoja platsil. Noored laulsid ja tantsisid koos Robin Juhkentaliga laulu „Siren”,  Lenna Kuurmaga "Ein bißchen Frieden" ja Victor Cronega „Storm”. Marcus Kristofer Kaljuraag esitas aga koos Koit Toomega laulu „Mere lapsed”.
Lauljad said võimsa kogemuse, kuidas suure pühendumise ning kontsentreerumisega saab väga kiiresti suurepärase tulemuse. Emotsioon, mille lapsed said esinedes koos Eesti tippartistidega nende vääriliselt, jääb kindlasti kauaks ajaks meelde.

Oleme väga tänulikud kontsertetenduse muusikajuhile Siim Aimlale, kes ei pidanud paljuks tulla Tartusse Karlova kooli ja salvestada ette meie laulupartiid. Saladuskatteall võib öelda, et meie lapsed olid ka laulu „Everybody” taustalauljateks.

Oleme tänulikud liikumisõpetajale Maris Ootsingule, kes samuti tulles ekstra Tallinnast Karlova kooli, suutis kahe prooviga lastele, kes ei ole kunagi lavalist liikumist teinud, õpetada selgeks koreograafia, mida tüdrukud ja poisid suutsid suure rõõmu ja entusiasmiga esitada.
Ja muidugi oleme väga tänulikult lavastaja Ain Mäeotsale, kes meid kutsus osalema sellesse vägevasse projekti!

Olime koos 2014. aasta Eurovisiooni võitja Conchita Wurstiga(Austria) ja Eestit esindanud Victor Cronega (Rootsi), aga ka Eesti muusikatähedega Lenna Kuurmaa, Birgit Sarrap, Ivo Linna, Koit Toome, Ott Lepland, Uku Suviste, Hanna-Liina Võsa, Maarja-Liis Ilus, Liisi Koikson, Elina Born, Stig Rästa, Laura Põldvere, Getter Jaani, Jaanika Sillamaa, Elina Netšajeva, Oskar Seeman, Alika Milova, Robin Juhkental, Leena Barbara Luhse ja Juhan Uppin. Laval olid ka Tallinnast ja Tartust pärit tantsijaid, kelle juhendajateks olid Krõõt Kiviste ja Alice Aleksandridi.

Annelii Traks
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt