TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine oli pidulik ja südamlik

Meie vabariigi 99. sünnipäevale pühendatud aktused olid väga pidulikud. Mängis puhkpilliorkester Jaan Tilgari juhatusel, laulis lastekoor Vilve Maide dirigeerimisel, esinesid Tiia Puhveli laululapsed.

Kõige nooremate aktusel pidas päevakohase kõne 9.a klassi õpilane Martin Käspri, 3.-4. klassile kõneles samuti 9.a klassis õppiv Laurits Martin Muru.
 
„Martini ja Lauritsa sõnavõtud aktustel olid kuulajatele väga eakohased ja samas informatiivsed. Poisid kõnelesid selgelt ning väikesed kuulasid suure huviga,“ oli poiste esinemisega väga rahul aktuste peakorraldaja, meie koorikooli juhataja Annelii Traks.

Kahel vanemate õpilaste aktusel pidas meeleoluka ning hästi informatiivse kõne kapten Kristjan Kostabi, Karlova vilistlane ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuse ning Kõrgema Sõjakooli meedia- ja turundusgrupi ülem (fotol esimeses reas).

Aktustel osalenutel jagus nii esinejatele kui ka korraldajatele vaid kiidusõnu. „Aitäh elamuse eest, 3. ja 4.klasside aktuse korraldajad! See oli kõigi aastate kõige parem aktus üldse. Kõik sujus ladusalt ja esinejad ning puhkpilliorkester olid suurepärased!“ polnud kiitusega kitsi  4.a klassijuhataja Kristel Kokk.

„Minu poolt ka kiitus ja aitäh aktuse korraldajatele ning tublidele esinejatele. Aktus oli paraja pikkusega, kulges rahulikult ning selles oli aastapäevale väärilist pidulikkust ja südamlikkust,“ lisas 3.b klassijuhataja Ingrid Rumjantsev.

„Mitte ainult väikeste, vaid ka 7.-9. klassi aktus oli pidulik, südamlik ja kena. Täpselt nii, nagu me Karlovas harjunud oleme. Suur, suur tänu korraldajatele ja esinejatele!" kiitis kõiki ka 8.a klassijuhataja Epp Pärn.

Külliki Kask
Foto: Ako Rääbis
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt