TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Meie kooli meeskond võitis karjääriteemalise orienteerumismängu

Kolmapäeval,  17. mail korraldas Tartumaa Rajaleidja keskus karjääriteemalise orienteerumismängu, mille võitis Karlova kooli 8.b klassi võistkond koosseisus Mihkel Paloots, Reio Puistaja, Gabriel Merits ja Aleksander Piirimees.

Võistlus algas kogunemisega Loodusmaja mänguväljakul. Kui kõik 20 võistkonda olid kohal, hinnati osalejate kostüüme, sest kostüümide eest (vt fotot) oli võimalik saada juba enne orienteerumist boonuspunkte.

Kontrollpunkte oli 12 ja need olid jaotatud Karlova linnaosa peale laiali. Kontrollpunktides tuli peamiselt vastata karjääriteemalisitele küsimustele, aga oli ka praktilisi ülesandeid. Näiteks tuli ühes kontrollpunktis ühel võistlejal läbida rada pimesi, järgides meeskonnakaaslaste õpetussõnu.

Pärast võistlust pakuti sööki ja jooki, seejärel jagati  põnevaid ja väärtuslikke auhindu.

„Võime oma tulemusega rahul olla," ütles Mihkel Paloots pärast esikoha võitmist. Karjääriõpetajal Imbi Goldmanil jagus meeskonnale ainult kiitvaid sõnu:  „Ülitore! Jäin poistega väga rahule!"