TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Isade antud tundide põhjal saime palju targemaks

Isadepäeva puhul tulid 3.b klassi tunde andma neli isa, nende antud tunnid olid väga huvitavad ja me saime palju targemaks. 

Reena isa (fotol) rääkis ja näitas pilte mägironimisest. Tema on käinud kolmel mägironimismatkal. Tal oli kaasas ka peaaegu terve mägironimiskomplekt. Selles oli igasuguseid kirkasid, köisi, kindaid, kotte, riideid ja taskunuga. Kõige naljakam oli see, et tal oli kaasas kolm erinevat jopet, need tulid järjest kotist välja ja  olid pakitud nagu magamiskotid. Reena isa sõnul on mägironimine raske füüsiline lõbu.

Johannese isa oli teine, tema aga andis arvutitundi, kus ta rääkis meile programmeerimisest. Ta tutvustas meile ühte laste jaoks mõeldud programmeerimise internetilehekülge nutilabor.ee. Johannese isa sõnul on päris programmeerimine palju raskem.

Kolmas isa, kes tundi andis, oli Cassandra Cecilia isa, kes õpetas väga täpselt joonistama inimest. Ta õpetas joonistamise reeglit. Last joonistades peab pea pikkus mahtuma 6 korda keha pikkusesse, 8 pea pikkust täiskasvanu keha pikkusesse.

Kadri isa rääkis ajakirjandusest, kuna ta ise on ajakirjanik. Ta õpetas meile uudise kirjutamise reegleid. Artikkel peab olema uus, huvitav ja puudutama lugejat, veel rääkis ta artikli lausete järjekorrast. Nende õpetuste põhjal kirjutasime ise uudise.

Hendrik Soome, 3.b klassi õpilane
Foto: Pille Eriksoo, 3.b klassijuhataja
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt