TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Kevadkontsert pakkus rõõmu nii saalis kui laval viibijatele

Reedel, 13. aprillil toimus Vanemuise kontserdisaalis Karlova kooli kevadkontsert, mida juhtisid 9.b klassi õpilane Helo Laatspera ning 9.a klassi õpilane Joonatan Ristmäe.

Ilusa traditsiooni kohaselt alustas kevadkontserti puhkpilliorkester, mida juhatas Jaan Tilgar. Järgnevalt laulsid nii koorid kui ka solistid, tantsisid rahvatantsurühmad ning tütarlapsed esitasid klassitantse, esinesid viiuldajad, etleja, flöödimängija, pianist ja kandlemängija.

Rõõmsalt elasid vaatajad kaasa ka bändi „Kurjad Kotkad“ esinemisele ning tervitasid tulise aplausiga „Gabrieli oboe“ esitanud üheksandikke Sigrid Tomsonit (flööt), Helo Laatsperat (tšello) ja Joonatan Ristmäed (klaver). 
Kevadkontserdi lõpetas ühendkoor, solistid Hubert Uku Prank, Karita Käesel, Alger Ahuna ja Karl Markus Kaiv, juhatas Vilve Maide.

Meeleoluka kontserdi korraldamisse andsid oma panuse õpetajad Merle Alupere, Imbi Goldman, Merike Heeringson, Külliki Kask, Undel Kokk, Anita Kreen, Marika Lang, Ragne Lind, Anne Lukk, Tiiu Madisson, Vilve Maide, Merike Muttik, Katrin Nuume, Matti Orav, Heidi Ots, Tiia Puhvel, Ann Roost, Jaan Tilgar, Annelii Traks ja Elve Vahimets.

„Seekordne kevadkontsert tundus ikka eriti hea. Kõik oli tasakaalus: tempokas ja aeglane, tants ja muusika vaheldusid. Aitäh!“ tänas nii esinejaid kui ka korraldajaid lapsevanem Astrid Tuisk.

Külliki Kask
Foto: Ako Rääbis
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt