TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Esimene ja teine koht VII Tartu koolinoorte meistrivõistlustelt Scrabble mängus

Laupäeval, 10. novembril toimusid Miina Härma Gümnaasiumis VII Tartu koolinoorte meistrivõistlused Scrabble mängus. Turniirist võtsid osa ka Karlova Kooli õpilased.

Scrabble on sõnamäng, mis paneb proovile mängijate sõnataju, taiplikkuse, loomingulisuse ja kindlasti on oma osa ka õnnel. Võistlustel esindasid Karlova Kooli Sigrid Vinn 5.a klassist, Sander Marjak 5.d klassist, Kädi-Lii Laine, Carola Erik ja Kristiina Leppik 6.c klassist ning Mari Kiiver 8.b klassist.

Võistlused toimusid kolmes vanusegrupis: omavahel võtsid mõõtu 2.-4. klass, 5.-8. klass ja 9.-12. klass. Mängiti püramiidskeemi järgi. Esimesed mängijate paarid loositi eelnevalt, edasi läksid võistlusse  esimese mängu võitjad ja nii edasi kuni iga vanuseklassi parima selgumiseni. Ühe mängu aeg oli limiteeritud 30 minutile.

Kõik Karlova Kooli õpilased võistlesid ühes vanusegrupis. Veerandfinaali jõudsid Mari Kiiver, Carola Erik ja Kristiina Leppik. Juhtus nii, et poolfinaali koha eest võisteldes pidid omavahel vastamisi minema Carola Erik ja Kristiina Leppik. Finaalmängus olid Karlova Kooli õpilased taas vastakuti: meistritiitli eest võistelsid omavahel Mari Kiiver ja Kristiina Leppik.

5.-8. klasside vanusegrupi esikoha ehk Tartu meistritiitli koolinoorte VII Scrabble mängus sai Mari Kiiver. Väga väärika II koha saavutas Kristiina Leppik.

Aitäh kõikidele osalejatele ja palju õnne võitjatele!


Liivi Paumets
Autori foto

 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt