TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Karlova kooli judopoisid olid Soomes võidukad

Laupäeval, 17. septembril toimus Soomes Tamperes rahvusvaheline judovõistlus Eden Shiai, kus osalesid väga edukalt Karlova kooli poisid Franz Steven Saarm 4.c klassist ja Karl-Johannes Pilt 6.a klassist. Mõlemad poisid tulid koju kahe medaliga.

Franz Steven (fotol vasakul) saavutas kaks 1. kohta, ühe enda vanuseklassis U-11 kaalukategoorias -30 kg ja teise esikoha võisteldes sama kaalukategooria vanemate poistega vanuseklassis U-13.

Karl-Johannes saavutas enda vanuseklassis U-13 kaalukategoorias -55 kg 1. koha ning võisteldes endast vanemate poistega vanuseklassis U-15 kaalukategoorias -55 kg 3. koha.

Franz Steven on judoga tegelenud 2,5 aastat ja on selle aja jooksul koju toonud juba 35 poodiumikohta, nendest 26 esikohta. Soome võistluse on Franz Steven varem võitnud kahel korral, ka on ta kahekordne Kass Arturi karikasarja võitja.
Karl-Johannes on judoga tegelenud 5 aastat. Selle aja jooksul on ta võitnud 35 medalit, neist 17 kuldset. Karl-Johannes on kolmekordne Kass Arturi karikasarja võitja ning 2016. aasta C-klassi Eesti meistrivõistluste 3. koha omanik. Nii Franz Steven kui ka Karl-Johannes treenivad Tartu judoklubis Do treener Priit Bergi käe all.
Maili Pilt ja Aire Saarm, lapsevanemad
Fotod autorite erakogust
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt