TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Loovtöö Ideede Labor võttis loovtööga seotud pinged maha

Loovtöö Ideede Labor võttis loovtööga seotud pinged maha

Meie kooli 7. klasside õpilased veetsid  kolmapäeva, 3. aprilli Tartu loodusmajas. Korraldasime partneritega koostöös erilise õppepäeva, et anda inspireeriv start loovtööde tegemisele 8. klassides. Meie koolis juba kolmandat aastat toimuva formaadi oleme ristinud Loovtöö Ideede Laboriks ehk hellitavalt LIL-iks. 

LILil tutvustasime õpilastele võimalusi, mida loovtöö tegemine annab. Kasvatasime Individuaalsete ja meeskondlike ülesannete kaudu noorte eneseteadlikkust ja tutvustasime ning kasutasime meetodeid, kuidas ideid leida ning plaane eesmärgistada. 

Õpilaste tagasiside oli väga positiivne ja mitmeid mainisid, et päeva lõpuks hakkas mõte loovtöö tegemisest kohe päris meeldima.  Eliisa (7.a) arvas näiteks, et “võimalusi on nii palju erinevaid, lihtsalt tuleb olla loov.” Carolin Heily (7.b) lisas: “Mulle meeldisid need inimesed siin ja see õhkkond.”

Erinevaid töötubasid viisid läbi näitleja-koolitaja Inga Lunge, TKK õppejuht Merle Ööpik, TKK õpetaja Kätlin Lühiste-Mootse, Tartu loodusmaja õpetajad Pille-Riin Pärnsalu ja Aire Orula. Liikumistegevustega ergastas õpilasi TKK huvijuht Helena Ploompuu. 

Projekti toetasid rahaliselt Tartu LV haridusosakond (õppekava rakendamist toetavad projektid) ja Tartu Karlova Kool.

Pildid on näha galeriis.

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt