TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Teise a klassi lapsed vaimustusid seikluspargist

Selle aasta kevadine ettevõtmine viis 2.a klassi laupäeval, 20. mail koos vanemate ja klassijuhatajaga Tartu seiklusparki raskusi ületama. 

Kuigi kevadine aeg on sündmusterohke, jõudis seiklusparki siiski üllatavalt palju lapsi. Lisaks olid kaasa kutsutud ka suuremad ja väiksemad õed-vennad, lapsevanematest rääkimata. Päris pisikesed suundusid laste seiklusrajale, kuid enamus valis suurema väljakutse. 

Rajad number 1 ja 2 osutusid siiski parajaks pähkliks. Kuigi algus läks libedalt, võttis nii mõnigi rajalõik lapsed nõutuks: kuidas minna edasi. Seda suurem oli aga rõõm, kui raskused said ületatud. Eks oma osa oli siin ka vanematel, kes entusiastlikult oma võsukesi raja alt juhendasid ja julgustasid (vt fotot). Suurim menu oli laskumistel, kus sai köit mööda alla liuelda. 

Need vanemad, enamasti emad, kes juhendamisest vabad, said aga piknikulaua taga õpetaja Heli Pundoneniga kooliaasta üle arutleda. Kui rajad läbitud, ühinesid nendega ka lapsed ja isad-emad seiklusrajalt. Maitsti head-paremat, mis kodunt kaasa võetud, ning juttu jätkus kauemaks. 

Lapsed olid seiklusrajast vaimustuses ning avaldasid soovi peagi uuesti parki külastada.

Aivar Roosalu, lapsevanem
Foto: Maido Päike, lapsevanem

 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt