TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Meie tublid jalgpallurid osalesid koolidevahelistel võistlustel

Oktoobri alguses toimusid Tartu linna koolidevahelised jalgpallivõistlused, kus meie kool oli esindatud kõikide vanusegruppide võistkondadega: 1.-5. klassi poisid, 6.-9. klassi poisid ja põhikooli tüdrukud.

Eelmisel aastal nelja parema sekka jõudnud tüdrukutel sel aastal nii hästi ei läinud ning alagrupis tuli vastu võtta kaotus nii Tamme kooli kui ka Annelinna gümnaasiumi tüdrukutelt.
Võistkond mängis koosseisus: Carola Erik, Kädi-Lii Laine 5.c; Maarja Õun, Maria Tihhanovski 7.a; Emma-Marie Kiuru, Anne-Mai Tartu, Kaia Laatspera 7.c; Liisa-Lotta Jürgenson, Hele-Mai Viltrop, Marjetta Jürisoo 8.a; Tuule Tenson, Sonja Säde 8.b ning Laura Movits, Regina Lee Pertmann 9.c klassist.

„Tüdrukud olid väga tublid, kahjuks oli vastaste võistkondades rohkem jalgpallitrennis käivaid tüdrukuid, kes olid tehniliselt paremad. Samas võistluslikkust oli meie tüdrukutes kõvasti ja suure kiituse on nad kindlasti ära teeninud,“ ütles tüdrukutega võistlustel kaasas käinud õpetaja Elve Vahimets.

Nooremad poisid said alagrupist edasi ühe võidu ja ühe kaotusega. Võideti Raatuse kooli 2:0 ja kaotati Descartes’i koolile 1:7. Kuue parema seas kohtuti Reiniku kooliga ning kahjuks tuli vastu võtta 1:5 kaotus. Võistkond mängis kooseisus: Hans Kristjan Allabert, Kren Saimon Kadak, Karl Pärn ja Oskar Reinok 4.b; Fred Tasa ja Kerdo Koort 4.c; Henri Säkk 4.d; Maarius Künnarpuu ja Aldan Arthur Leppik 5.a; Andri Alapuu 5.b; Franz Steven Saarm ja Mihkel Siirak 5.c klassist.

Vanemad poisid said alagrupis 2 võitu ja viigi. Võideti Descartes’i kooli 3:0 ja Variku kooli 2:0 ning Annelinna gümnaasiumiga mängiti võitluslik 0:0 viik. Kuue parema hulgas kohtuti Kivilinna kooliga, kellele tuli alla vanduda tulemusega 0:4. Võistkond mängis kooseisus:
Tannar Maasing 7.c, Kris Pärn 8.b, Joonatan Ristmäe 9.a, Gabriel Merits, Reio Puistaja, Mihkel Paloots, Mikk Martjak, Sander Randpalu, Georg Uustare 9.b, Marcus Maasikamäe ja Gustav Klaasen 9.c klassist.

„Üritame igal võistlusel osaleda, et anda õpilastele erinevate spordialade võistluskogemusi. Sellel aastal oli jalgpallis meil vanemas vanuses korralik võistkond, kes kohati mängis ilusat, tehnilist mängu. Olid selged liidrid, kes suutsid väravaid lüüa ning mängu enda peale võtta. Nii nooremad kui vanemad poisid pingutasid nagu jaksasid ning kiitus neile, et platsil olles võideldi kuni lõpuvileni. Aga tuleb tunnistada, et mõlemas vanuseklassid oli kaotatud mängus vastasel selgelt kvaliteeti rohkem kui meil. Vaatamata külmale ja vihmasele ilmale olid õpilased rõõmsad, et said ühe kogemuse võrra jälle rikkamaks, ning küsisid, millal juba uued võistlused tulevad,“ kiitis poisse samuti õpilastega võistlustel kaasas käinud kehalise kasvatuse õpetajad Heiki Sorge.

Raido Rebane
Autori foto
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt