TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Karlova kooli tunnustati arvamusfestivali korraldamise eest

Teisipäeval, 3. oktoobril Ahhaas toimunud Tartumaa projektide tunnustamise konkursil „Ettevõtlik noor 2017” tunnustati Karlova kooli arvamusfestivali korraldamise eest tiitliga „Parim noori kaasav projekt” ning rahalise auhinnaga 150 eurot.

Karlova kooli direktor Heidi Kiuru ütles, et ta on võidu üle väga õnnelik, ning sõnas, et auhinnaraha jääb algkapitaliks järgmistele ettevõtlikele projektidele.

„Kindlasti tasub Arvamusfestivali korrata paari aasta pärast, kuid vahepeal seisan isiklikult vanematekogus hea selle eest, et võimalikult paljusid õpilastelt tulnud ideid ja mõtteid ka päriselt teostama hakatakse, sest nende mõtete seas oli väga palju asjalikke,” rääkis vanematekogu liige Evelin Rätsep.

Ettevõtlike noorte projektide konkurss toimus juba 8. korda, meie kool osales sellel esimest korda.  Tunnustusüritusel käisid kooli esindamas õpilasesinduse liikmed Hele-Mai Viltrop 8.a klassist ja Kristofer Saarm 7.b klassist, samuti huvijuht Angela Sööt ja vanematekogu esindaja Evelin Rätsep.

Edaspidiseks oleme kogemuse võrra rikkamad  ja ootame õpilasi osalema juba uute projektide konkursil.

Angela Sööt, huvijuht
Foto: Evelin Rätsep
 


 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt