TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Selgusid neljandate klasside osavamad rahvastepallimängijad

Teisipäeval, 7. novembril toimus Karlova koolis 4. klassidele rahvastepallivõistlus, mille korraldasid meie kooli kehalise kasvatuse õpetajad Ann Roost, Heiki Sorge ja Raido Rebane.

Võistlus oli klassidevaheline ja lahingut pidasid poisid ja tüdrukud eraldi. Mängima pidid kõik õpilased, võistlusest vabastas ainult tervislik põhjus. 

Võistkondade kaptenid tegid loosimise teel kindlaks, millise väljaku pooled kumbki võistkond saab ja kumb võistkond mängu alustab. Mäng algas ja lõppes alati võistkondade rivistusega. Algas tervitusega ja lõppes heade soovidega vastasvõistkonnale. Mänguaega oli 2x4 minutit, viigi korral anti juurde 4 minutit lisaaega. 

Võistkonnad olid väga tasavägised ja kõik mängijad andsid endast parima. Mänguplatsil käis „kõva andmine“,  pall lendas nagu vihane kuul ühelt väljakupoolelt teisele, proovides tabada vastasvõistkonna mängijaid. 

Kõik mängud olid väga emotsionaalsed nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Oli rõõmu, sportlikku viha, pettumust ja pisaraidki. Palliplatsil toimuvale elasid kaasa need, kes parasjagu väljakul ei olnud. Kaasaelajate ergutushõisked vaheldusid aplauside ja hurraa-hüüetega. Paljuks ei peetud ka joonistusplokist paber rebida ja omade toetuseks plakat teha. 

Pärast kahte tundi kestnud lahinguid selgusid osavaimad rahvastepalli mängivad poisid ja tüdrukud ning lõplik paremusjärjestus oli järgmine: nii tüdrukutest kui ka poistest saavutas I koha 4.b klass, II koha sai tüdrukutest 4.c ja 4.d koondvõistkond ning poistest 4.a ja 4.c koondvõistkond, III koha sai tüdrukutest 4.a klass ning poistest 4.d klass.

Ingrid Rumjantsev, 4.b klassijuhataja
Autori foto: sportlik 4.b klass TÜ spordihallis
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt