TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Teemanädal pani õpilased mõtlema väärtuste ja eeskujude üle

Esmaspäeval, 27. novembril alanud ning 1. detsembril lõppenud  teemanädalal „Mina olen eeskuju” said õpilased mitmesuguste tegevuste abil mõtiskleda väärtuste,  eeskujuks olemise ja eeskujude üle üldse.

Algklassilapsed ning 4.-5. klasside õpilased said terve teemanädala jooksul kooli õuealal mängida  maastikumängu „Väärtuste aed“. 

Teisel kooliastmel käis külas MTÜ Jutumaja jutuvestja Piret Päär. Esitatud lood lummasid kuulajaid ning jäid pikemaks ajaks kõrvu helisema.

Teise ja kolmanda kooliastme õpilased kirjutasid eesti keele tundides arutlusi teemal „Minu eeskuju“, kus selgitati, miks mainitud isik on eeskujuks, ja pandi kirja ka konkreetne näide, mis arvamust tõestaks.

Kolmanda kooliastme mitmetes tundides olid külalisteks ESN (Erasmus Student Network) tudengid. Oma maad ja kultuuri tutvustasid üliõpilased Türgist, Venemaalt, Hispaaniast ja Mehhikost. 

Koolimajas leidsid koha ka Heade Mõtete pesad, kuhu saab jätkuvalt postitada kirju, et tänada heategijat ja/või kirjeldada rõõmu teinud südamlikku tegu.

Angela Sööt, huvijuht
Autori foto
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt