TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Karlova poisid tõid Bratislavast kulddiplomi

Jõulukuu alguses, 7.-9. detsembrini osales Tartu Poistekoor Bratislava 12. rahvusvahelisel advendi- ja jõulumuusika konkurss-festivalil ning pälvis kulddiplomi ja kristallkarika.

Konkursil osales kaksteist koori Venemaalt, Tšehhist, Slovakkiast, Lätist, Eestist ja Lõuna-Aafrikast. Lisaks Tartu Poistekoorile esindasid Eestit ka neli koori Rakvere kooristuudiost „SO-LA-RE“. Rakvere kooridel läks samuti hästi ja nende kooride dirigent Elo Üleoja sai parima dirigendi preemia.  

Konkursi žüriis osalesid professor Blanka Juhanakova Slovakkiast, professor Sergei Jekimov Venemaalt, professor Romans Vanags Lätist, dotsent Stefan Sedlicky ja dotsent Milan Kolena Slovakkiast. 

Lisaks konkursile esinesid poisid kontsertidel Jesuiitide kloostri kirikus, Klarinsky Muusikamajas, Piiskopi lossi peeglisaalis ja autasustamistseremoonial Jõuluturul.  

Konkurss-festivalist võttis osa 44 laulupoissi ja -noormeest ning nende dirigendid Undel Kokk ja Annelii Traks ning kontsertmeister Katrin Nuume. Suhteid aitas korraldada inglise keele õpetaja Irene Laur. 

Annelii Traks 
Foto: Irene Laur 
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt