TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Lõppes heategevuskampaania

Ühel õpilasesinduse koosolekul tuldi ideele koguda annetusi Tartu loomade varjupaigale. On ju meil kõigil mingisugune kokkupuude koerte või kassidega ja miks mitte aidata just neid, kes abi kõige rohkem vajavad.

Koolides korraldatakse taolisi ettevõtmisi tihti jõulude ajal, kuid otsus teha kampaania sõbrapäeva eel sündis sellest, et loom on ju inimese kõige suurem sõber. Olenemata sellest, millises tujus sa oled, teeb koer või kass oma olekuga alati inimese tuju rõõmsaks ja pakub lõbusat seltsi.

Kampaania raames koguti annetusi väga palju, mis teeb suurt heameelt. Konkreetseid numbreid on raske välja tuua, sest heategu ongi keeruline numbrites mõõta, kuid umbkaudu arvestades viisime varjupaika peaaegu 150 kilo toitu. Kassidele koguti nii kuivtoitu kui konserve kokku umbes 75 kilo ja koertele 65 kilo, lisaks toidule tekikesi ja rätikuid, mida oli umbes kümme kotitäit. Peale selle veel mänguasju, koristustarvikuid, kassiliiva ja kasside suureks rõõmuks ka üks kraapimispuu. Loodame, et meie viidud asjad ja toit valmistab varjupaigas viibivatele loomadele palju rõõmu ja mis peamine, et nad leiaksid kõik endale oma kodu.

Varjupaik oli kohaleviidud asjade üle väga rõõmus, samas oldi ka üllatunud, et annetus sedavõrd suureks osutus.

Õpilasesinduse arvates võiks sõbrapäeva raames tegeleda heategevusega ka järgmistel aastatel.

Suur tänu kõikidele annetajatele!

Romet Piller, huvijuht

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt